LISTOPAD
06.11
st
FRANCESCA DA RIMINI, LAK...
[Sergej Rachmaninov], K3/10
OBS
08.11
SUGAR (Někdo to rád hork...
[Peter Stone, Jule Styne, Bob Merrill]
Zadáno pro Krajský úřad.
OBS
10.11
ne
MY FAIR LADY
[Frederick Loewe, Alan Jay Lerner]
OBS
12.11
út
IL TROVATORE
[Giuseppe Verdi], K2/9
OBS
18.11
po
DIVOTVORNÝ HRNEC
[Burton Lane, Edgar Yip Harburg, Fred Saidy]
OBS
19.11
út
DIVOTVORNÝ HRNEC
[Burton Lane, Edgar Yip Harburg, Fred Saidy], O/4
OBS
21.11
čt
FRANCESCA DA RIMINI, LAK...
[Sergej Rachmaninov], OB2/5
OBS
26.11
út
DIVOTVORNÝ HRNEC
[Burton Lane, Edgar Yip Harburg, Fred Saidy], OB/5
29.11
IL TROVATORE
[Giuseppe Verdi], K5/10
sipka

PŘIPRAVOVANÉ PREMIÉRY

20.12.2019, Leoš Janáček
06.03.2020, Wolfgang Amadeus Mozart
29.05.2020, Georges Bizet

SYMFONICKÉ KONCERTY

Více informací

VEDENÍ

odkaz
odkaz
Šéf opery, šéfdirigent
odkaz
odkaz
Režisér, dramaturg

ZAMĚSTNANCI UMĚLECKÉHO PROVOZU

odkaz
odkaz
Pracovník PR, dramaturgické úvody
odkaz
odkaz
Korepetitor
odkaz
odkaz
Nápověda opery

KOREPETICE

odkaz
odkaz
Korepetitor

INSPICE

odkaz
odkaz
Inspicient

SÓLISTÉ F. X. Š.

SOUBOR - STÁLÍ HOSTÉ

ORCHESTR

 

 

1. HOUSLE 2. HOUSLE VIOLY

Yuriy Horbachuk - koncertní mistr

Petr Matěják - koncertní mistr

Josef Žák

Marcela Mikolášková

Olga Čiháková

Olesja Voličková

Dana Řezáčová

Kateřina Kratochvílová, m.d.

Jan Šimůnek

Kateřina Stuchlíková

Alena Dlasková

Olga Horbachuková

Lenka Martynenko

Oleg Patlatyj

Ištvan Matejča

Miloš Bařinka

Blanka Vrbová


 

VIOLONCELLA KONTRABASY HARFA

Pavel Řezáč - koncertní mistr

Štěpán Drtina - zást. konc. mistra

Věra Kolafová

Marta Opletalová

Jan B. Novotný

Tomáš Hybrant

Barbora Fuxová
Markéta Doubravská
FLÉTNY HOBOJE KLARINETY

Jiří Votrubec

Daniela Vrbasová

Denisa Dohnalová

Zuzana Tipková

Barbora Zichová

Dana Wichterlová, j. h.

Barbora Tipková, j. h.

Šárka Dušková, m. d.

Aleš Tvrdík

Kryštof Křemenák

Graziano Sanvito

Jan Pařík, j. h.
FAGOTY HORNY TRUBKY

Ondřej Útrata

Lucie Havlíčková

Radek Dostál, j. h.

David Minár

Roman Douba

Štěpán Jasenovec

Josef Kurfiřt

Barbora Šimůnková, j. h.

Pavel Jeníček

Petr Dastych
TROMBONY BICÍ
TUBA

Pavel Hampel

Zdeněk Roudnický

Alexandr Grygorenko

Magdalena Jedličková

Petr Šrejma, j. h.

Sergej Grygorenko

Jitka Roudnická

Veronika Šindelářová, j. h.

Tereza Radová, j. h.

Martin Zavoďan, j. h.

SBOR OPERY

SOPRÁNY ALTY

Veronika Mičjarová

Kateřina Pallasová

Eva Pluhařová

Jana Pokorná

Jaroslava Schillerová

Šárka Venclová

Hana Zemanová

Karolína Grebeníčková - externistka

Radka Černíková - externistka

Jana Brožová Dufková

Irena Kurfiřtová

Hana Postránecká

Zuzana Maxová Pecová

 

TENOŘI BASY

Pavel Pavlas

Jaroslav Rainer

Jiří Sehoř

Josef Stašík

Jiří Bartoloměj Sturz

Jakub Makarovič

Filip Hořejš - externista

David Ullrich - externista

 

 

Radek Beran

Jiří Černý

Dario Grbič

Pavel Hejl

Bořivoj Shejbal

Hynek Grania - sbor s povinností sóla

Anatolij Orel - sbor s povinností sóla

Ondřej Hlaváč - externista

Pavel Kobrle - externista

Vladimír Kořán - externista

Jaroslav Patočka st. - externista

Marek Pavlíček - externista

Ondřej Pleštil - externista

Štěpán Piller - externista

Martin Bělohlávek-  externista

Andrej Styrkul - externista

.
HOME ČINOHRA OPERA BALET PROGRAM KONTAKT
.
© 2015, Šaldovo divadlo – všechna práva vyhrazena