PŘIPRAVOVANÉ PREMIÉRY

12.03.2021, Petr Iljič Čajkovskij
21.05.2021, Gaetano Donizetti
24.09.2021, Giuseppe Verdi
17.12.2021

SYMFONICKÉ KONCERTY

Více informací

REPERTOÁR

Antonín Dvořák
Georges Bizet
Wolfgang Amadeus Mozart
Giuseppe Verdi
Gioacchino Rossini
Giacomo Puccini
Giuseppe Verdi
Jules Massenet
Giuseppe Verdi
Antonín Dvořák
Giuseppe Verdi
Johann Strauss ml.
Florimond Hervé, Henri Meilhac, Albert Millaud
Johann Strauss
Burton Lane, Edgar Yip Harburg, Fred Saidy / český...
Peter Stone, Jule Styne, Bob Merrill
Frederick Loewe, Alan Jay Lerner

VEDENÍ

odkaz
odkaz
Šéf opery, režisér, dramaturg
odkaz
odkaz
Šéfdirigent

ZAMĚSTNANCI UMĚLECKÉHO PROVOZU

odkaz
odkaz
Pracovník PR, dramaturgické úvody
odkaz
odkaz
Tajemnice sboru
odkaz
odkaz
Nápověda opery

KOREPETICE

odkaz
odkaz
Korepetitor
odkaz
odkaz
Korepetitor

INSPICE

odkaz
odkaz
Inspicient

SÓLISTÉ OPERY

SOUBOR - STÁLÍ HOSTÉ

ORCHESTR

 

 

1. HOUSLE 2. HOUSLE VIOLY

Yuriy Horbachuk - koncertní mistr

Petr Matěják - koncertní mistr

Olga Čiháková

Katřina Kratochvílová, m. d.

Marcela Mikolášová

Olesja Voličková

Josef Žák

Aleš Fiala, j. h.

Jan Šimůnek

Olga Horbačuková

Lenka Martynenko

Alexander P. Penkov

Kateřina Stuchlíková

Alena Dlasková, j. h.

Oleg Patlatyj

Miloš Bařinka

Ištván Matejča

Blanka Vrbová


 

VIOLONCELLA KONTRABASY HARFA

Pavel Řezáč - koncertní mistr

Vladimíra Sanvito (zástupce koncetního mistra)

Jiří Čmugr

Marta Opletalová

Nozomi Sekine

Jan B. Novotný

Tomáš Hybrant

Barbora Rosinová, m. d.

Nicole Dostálová, j. h.

David  Hoffrichter, j. h.

Markéta Doubravská
FLÉTNY HOBOJE KLARINETY

Daniela Vrbasová

Denisa Dohnalová

Jiří Votrubec

Zuzana Tipková

Barbora Tipková

Šárka Votrubcová, m. d.

Tereza Doubravská, j. h.

Markéta Tichá, j. h.

Aleš Tvrdík

Kryštof Křemenák

Jan Pařík

Graziano Sanvito

FAGOTY LESNÍ ROHY TRUBKY

Ondřej Útrata

Lucie Kopecká, m. d.

Tereza Útratová

David B. Minár

Roman Douba

Štěpán Jasenovec

Josef Kurfiřt

 

Pavel Jeníček

Jan Červenka

Petr Dastych


TROMBONY BICÍ
TUBA

Pavel Hampel

Alexandr Grygorenko

Magdalena Jedličková

Zdeněk Roudnický

Petr Šrejma, j. h.

Sergej Grygorenko

Jitka Roudnická

Vojtěch Šeminský, j. h.

Veronika Šulcová, j. h.

Vojtěch Vencl, j. h.

Tereza Radová, j. h.

Martin O. Zavoďan, j. h.

SBOR OPERY

SOPRÁNY ALTY

Veronika Mičjarová

Kateřina Pallasová

Eva Pluhařová

Jana Pokorná

Jaroslava Schillerová

Šárka Venclová

Hana Zemanová

Karolína Grebeníčková - externistka

Radka Černíková - externistka

Jana Brožová Dufková

Irena Kurfiřtová

Hana Postránecká

Zuzana Maxová Pecová

 

TENOŘI BASY

Pavel Pavlas

Jaroslav Rainer

Jiří Sehoř

Josef Stašík

Jiří Bartoloměj Sturz

Jakub Makarovič

Filip Hořejš - externista

David Ullrich - externista

 

 

Radek Beran

Jiří Černý

Dario Grbič

Pavel Hejl

Bořivoj Shejbal

Hynek Grania - sbor s povinností sóla

Anatolij Orel - sbor s povinností sóla

Ondřej Hlaváč - externista

Pavel Kobrle - externista

Vladimír Kořán - externista

Jaroslav Patočka st. - externista

Marek Pavlíček - externista

Ondřej Pleštil - externista

Štěpán Piller - externista

Martin Bělohlávek-  externista

Andrej Styrkul - externista

.
HOME ČINOHRA OPERA BALET PROGRAM KONTAKT
.
© 2015, Šaldovo divadlo – všechna práva vyhrazena