HOME
odkaz

Studentský klub Efix

Studentský klub Efix

Nová otevřená platforma pro mladé diváky!


Klub EFIX pro vás na jaře 2017 zakládá naše nejmladší herečka ELIŠKA JANSOVÁ, čerstvá absolventka pražské DAMU, dramaturg činoherního souboru Lenka Chválová a liberecký student David Bolech, člen divadelního souboru Vydýcháno v liberecké ZUŠ a vůbec člověk, který veškerý svůj volný čas věnuje divadlu nebo slam poetry (zeptejte se ho sami na facebooku).

 
PODMÍNKY:

 

Je Ti 14-26 let a chodíš rád/a do divadla? Jsme tu pro Tebe.

Všechno důležité o aktuálních akcích se vždy rychle dozvíš.

 

Otevřené facebookové skupině: Studentský divadelní klub EFIX.

 

Přihláška ke stáhnutí

Klub EFIX nabízí:

  • Možnost osobního setkávání studentů a divadelníků
  • Jedinečný přístup do zákulisí a na zkoušky
  • Přístup k nejčerstvějším informacím o mimořádných akcích
  • Přímou komunikaci - kdykoli se můžete obrátit přímo na nás, nebo si můžete najít přátele mezi ostatními studenty a chodit do divadla společně :-)
  • A navíc: pokud bude divadlo hledat výpomoc v malých úlohách, dozvíte se to jako první!

 

MIMOŘÁDNÁ SLEVA - LAST MINUTE

- půl hodiny před vybraným představením máte s kartičkou EFIX nárok na 1-2 lístky na jakékoli volné místo za zcela mimořádnou pevnou cenu!

90,- MD | 120,- činohra a balet ŠD | 150,- opera a muzikál

 

MIMOŘÁDNÁ VÝHODA - FIRST MINUTE

- možnost objednávat lístky dřív, než jdou do volného prodeje - dostanete se i na představení, která jsou beznadějně vyprodaná.

 

 

JAK TO FUNGUJE:

Staneš se členem facebookové skupiny, pošleme Ti jednoduchou přihlášku, vyplníš, vyzvedneš si kartičku - a můžeš čerpat všechny výhody.

 

A KDYŽ NĚKDO NEMÁ FACEBOOK?

Stáhněte si přihlášku přímo ZDE, nebo ji můžeme poslat e-mailem na chvalova@saldovo-divadlo.cz a ptejte se kdykoli na cokoli!

PROČ POTŘEBUJEME DIVADLO K ŽIVOTU?

Ten, kdo sedí u televize, nikdy neuvěří, že může změnit svět. Ten, kdo chodí do divadla, ví, že jeho hlas JE SLYŠET. Ví, že o svém životě a o světě kolem dokáže SVOBODNĚ ROZHODOVAT.

Dneska velká většina lidí studuje, pracuje, a ve svém volném čase nakoupí, pohodlně se usadí u počítače a konzumuje – svoje jídlo a cizí sny. Nekonečný proud „zábavy“ na obrazovce, široký výběr cizích životů, na které si nikdy nemůžeme sáhnout, nebo do nich dokonce za-sáhnout. Jsou naprosto mimo náš dosah. Snadno tak strávíme svůj život s pocitem, že skutečný život je někde jinde. Reklamy nám ukážou, co z toho života za obrazovkou si můžeme koupit – a to má být nejvyšší dosažitelné štěstí.

 

 

Divadlo není masová zábava, protože vyžaduje aktivitu. Aspoň tu základní, že zvedete zadek a jdete do divadla... a v hledišti vždycky hrajete s námi: smějete se... nebo mlčíte...

Ve stotisícovém městě je nás jen hrstka: nás, nadšených pro živou kulturu. Většina zůstává sedět u počítače nebo u televize, ale ti vzácní, kulturně aktivní lidé, mají velký význam pro všechny a pro celé to stotisícové město. Protože teď i v budoucnu tu díky nim nezůstanou ulice, náměstí a veřejné prostory prázdné. Někdo z nich vždycky vymyslí a uskuteční nějakou bláznivou akci, kde se lidé společně setkají tady a teď: koncert, divadelní představení, přehlídku slam poetry, festival.

 

 

Kdo z vás divadlo zkoušel hrát - aspoň jednou - dobře ví, o čem tu mluvíme. Pojďme si společně užívat divadlo a život. My všichni, kdo nemůžeme bez divadla být - pojďme se potkávat a HRÁT SPOLU.

Do divadla chodí lidé nespokojení. Ti, kterým nestačí být voyeurem za obrazovkou, pasivním strávníkem všeho, co se dá koupit. Do divadla chodí ti, kdo si chtějí na život sáhnout. Doopravdy. Protože v divadle jsme všichni spolu – živí a přítomní tady a teď. To, co se děje a odehraje na jevišti, každý divák v hledišti ovlivňuje. Divák je živým partnerem herce. Zeptejte se herců, jak moc vnímají, kdo se čemu zasměje. Nebo se nezasměje! Nebo když dokonce někdo nesouhlasně odejde! Ale existuje nekonečně druhů napětí mezi jevištěm a hledištěm. Spoustu diváckých reakcí těžko pojmenujeme, ale vždy hrají s námi.

.
HOME ČINOHRA OPERA BALET PROGRAM KONTAKT
.
© 2015, Šaldovo divadlo – všechna práva vyhrazena