HOME
odkaz

Festival současného divadla

Festival současného divadla

MILÍ FANOUŠCI SOUČASNÉHO DIVADLA A FESTIVALU WTF?!

Vzhledem k nařízení vlády ohledně koronaviru se bohužel letošní ročník festival WTF?! ruší. Všechny zakoupené vstupenky je možné vrátit.

Moc nás to mrzí a doufáme, že nám zanecháte Vaši přízeň i na příští rok, kdy se ve zdraví a radosti znovu potkáme!

 

JAK VRÁTIT VSTUPENKU?

Pokud chcete vstupenky vrátit, pošlete svou žádost o vrácení na e-mail: info@evstupenka.cz s těmito údaji: Jméno a příjmení, e-mail, číslo objednávky nebo 11místné číslo vstupenky dle označení a číslo účtu pro vrácení vstupného.

Další informace o vrácení najdete zde

 

FESTIVALOVÉ VSTUPNÉ:
Páteční celodenní: 450 Kč
Sobotní celodenní: 500 Kč
Celofestivalová: 800 Kč (pátek + sobota)


POZOR, zvýhodněné celofestivalové vstupenky zakoupíte pouze na pokladně Šaldova divadla. Jednodenní vstupenky budou k dostání také v síti evstupenky.


Změna programu vyhrazena.


Festival současného divadla WTF?! založili už před osmi lety herci z Divadla F.X.Šaldy. Na české poměry se jedná o výjimečnou profesionální přehlídku, nejenom kvůli nadšencům, kteří ji organizují ale hlavně z důvodu pozoruhodné dramaturgie.


Festival, který si postupně získává diváky nejen z Liberce, ale z celého Libereckého kraje, se každoročně setkává s velkým zájmem a řada představení bývá již tradičně beznadějně vyprodána. Pro festival se daří získávat přední divadla, stejně jako nezávislé scény a umělce. Tato pestrost je jednou z dalších předností festivalu WTF?!, který se již pevně usadil v Malém divadle a je součástí pravidelných aktivit Divadla F. X. Šaldy. Jeho dramaturgie klade důraz na uvádění současných her, které přinášejí aktuální témata.

.
HOME ČINOHRA OPERA BALET PROGRAM KONTAKT
.
© 2015, Šaldovo divadlo – všechna práva vyhrazena