HOME
odkaz

Program

PŘEDSTAVENÍ ZAČÍNAJÍ V 19.00 HODIN - NENÍ-LI UVEDENO JINAK
odkaz
ÚNOR
18.02
út
FRANCESCA DA RIMINI, LAKOMÝ RYTÍŘ
[Sergej Rachmaninov], K2/10
Pro skupinu K2 náhrada za 3. 12. 2019.
OBS
REZ
19.02
st
BOUŘE
[Alexandr Nikolajevič Ostrovskij, Alena Pešková], K3/3
REZ
20.02
čt
JAKUB A JEHO PÁN
[Milan Kundera], Č2/1
REZ
21.02
VRAŽDA V ORIENT EXPRESU
[Ken Ludwig, Agatha Christie], Č/2
REZ
22.02
so
NOC V BENÁTKÁCH
[Johann Strauss ml.]
OBS
REZ
23.02
ne
MNOHO POVYKU PRO NIC
[William Shakespeare]
REZ
26.02
st
SLUHA DVOU PÁNŮ
[Carlo Goldoni, Alena Pešková], OB1/2
REZ
27.02
čt
KRÁLOVA ŘEČ
[David Seidler]
REZ
28.02
PRONÁJEM DOCTRINA
29.02
so
PŘÍHODY LIŠKY BYSTROUŠKY
[Leoš Janáček], K6/O/1
Do 12 let nevhodné.
OBS
REZ
 
BŘEZEN
01.03
ne
SNĚHOVÁ KRÁLOVNA V LEDOVÉM KRÁLOVSTVÍ, RD/1
Pohádkový muzikál. Host: Metropolitní divadlo Praha. Začátek v 15.00.
REZ
04.03
st
JAKUB A JEHO PÁN
[Milan Kundera], K3/4
REZ
05.03
čt
POLIB TETIČKU ANEB NIKDO NENÍ BEZ CHYBY
Brilantně napsaná anglická komedie s Janem Čenským. Host: Agentura Harlekýn.
REZ
06.03
DON GIOVANNI
[Wolfgang Amadeus Mozart], PŠ/2
Premiéra.
REZ
07.03
so
(S)TVOŘENÍ
[Alena Pešková, Gabriela Vermelho, Aries]
REZ
08.03
ne
DON GIOVANNI
[Wolfgang Amadeus Mozart], PŠ 2/2
II. premiéra.
REZ
09.03
po
SUGAR (Někdo to rád horké)
[Peter Stone, Jule Styne, Bob Merrill]
OBS
REZ
10.03
út
PŘÍHODY LIŠKY BYSTROUŠKY
[Leoš Janáček], OB/2
Vhodné od 12 let.
OBS
REZ
11.03
st
KLÍČOVOU DÍRKOU
[Joe Orton]
REZ
12.03
čt
BOUŘE
[Alexandr Nikolajevič Ostrovskij, Alena Pešková]
REZ
13.03
MY FAIR LADY
[Frederick Loewe, Alan Jay Lerner]
OBS
REZ
14.03
so
SRPEN V ZEMI INDIÁNŮ
[Tracy Letts], K6/ČB/3
REZ
15.03
ne
DON GIOVANNI
[Wolfgang Amadeus Mozart], ON/2
Začátek v 16 h.
REZ
16.03
po
ŽENY NA POKRAJI NERVOVÉHO ZHROUCENÍ
[ Jeffrey Lane, David Yazbek, podle filmu Pedra Almodóvara.]
REZ
17.03
út
DIVOTVORNÝ HRNEC
[Burton Lane, Edgar Yip Harburg, Fred Saidy], K2/3
OBS
REZ
18.03
st
VRAŽDA V ORIENT EXPRESU
[Ken Ludwig, Agatha Christie], Č1/2
REZ
19.03
čt
PŘÍHODY LIŠKY BYSTROUŠKY
[Leoš Janáček], OB2/2
OBS
REZ
20.03
DON GIOVANNI
[Wolfgang Amadeus Mozart], K5/5
REZ
21.03
so
ŠKOLA ŽEN
[Molière]
REZ
22.03
ne
DIVOTVORNÝ HRNEC
[Burton Lane, Edgar Yip Harburg, Fred Saidy]
OBS
REZ
25.03
st
RIGOLETTO
[Giuseppe Verdi]
REZ
26.03
čt
NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ SPORTOVEC LIBERECKÉHO KRAJE za r. 2019
28.03
so
SYMFONICKÝ KONCERT, filmová hudba na divadelních prknech, K6/O/2
Platí také pro skupinu SK.
REZ
29.03
ne
JARNÍ KONCERT SEVERÁČKU
31.03
út
BĚSI
[Fjodor Michajlovič Dostojevskij, Dodo Gombár]
REZ
sipka
odkaz
ÚNOR
18.02
út
PANÍ Z MOŘE
[Henrik Ibsen]
REZ
19.02
st
KPLO - Blanka Černá a její žáci
Začátek v 16.00.
20.02
čt
ZMRZLINA
Představení Hereckého studia při DFXŠ.
REZ
21.02
SYN
[Florian Zeller], K5/3
REZ
22.02
so
Live Art! Song Contest
Finále nové moderní soutěže v populárním zpěvu.
23.02
ne
O VÍLÁCH A KRÁLI DRAKŮ
Představení hereckého studia při DFXŠ. Začátek v 15.00. Vhodné pro děti od 10 let....
REZ
25.02
út
SIALská trojčata
[Radovan Lipus, Milan Šotek, David Vávra]
REZ
26.02
st
SRNKY
[Tomáš Svoboda]
REZ
29.02
so
UJETÁ RUKA
[Martin McDonagh]
Do 15 let nevhodné.
REZ
 
BŘEZEN
03.03
út
SIALská trojčata
[Radovan Lipus, Milan Šotek, David Vávra]
REZ
04.03
st
KPLO – Beseda k opeře DON GIOVANNI
05.03
čt
SYN
[Florian Zeller], Č2/2
REZ
06.03
PANÍ Z MOŘE
[Henrik Ibsen], K5/4
REZ
07.03
so
KÚD: JÁMA A DIVADLO
Adolf Hitler, T. G. Masaryk, Bouše, Brůžek a jiné osobnosti 1. poloviny 20. století v krát...
REZ
12.03
čt
SIALská trojčata
[Radovan Lipus, Milan Šotek, David Vávra]
REZ
15.03
ne
JEKYLL & HYDE
[Marika Hanousková, Petr Čermák, Miloš Vondráček]
REZ
17.03
út
MIKVE
[Hadar Galron]
REZ
19.03
čt
LENINOVI BALZAMOVAČI
[Vern Thiessen]
REZ
20.03
SYN
[Florian Zeller], Č/3
REZ
21.03
so
DĚTSKÁ SCÉNA - OKRESNÍ KOLO
24.03
út
UJETÁ RUKA
[Martin McDonagh]
REZ
26.03
čt
NAŠE SEBRANÉ TRABLE
[Paul Lucas]
Vhodné od 12 let.
REZ
27.03
SRNKY
[Tomáš Svoboda]
REZ
29.03
ne
ATOMOVÁ KOČIČKA
[Tomáš Dianiška]
REZ
 
KVĚTEN
15.05
WTF?! 2020 - pátek
Festival současného divadla, den první.
REZ
16.05
so
WTF?! 2020 - sobota
Festival současného divadla, den druhý.
REZ
17.05
ne
HÁRÚN A MOŘE PŘÍBĚHŮ
[Salman Rushdie]
...nedělní dětský program k WTF?! 2020. Začátek v 15.00.
REZ
sipka

PROGRAM V PDF KE STAŽENÍ:

 

Únor

2020

 

Březen

2020

 

.
HOME ČINOHRA OPERA BALET PROGRAM KONTAKT
.
© 2015, Šaldovo divadlo – všechna práva vyhrazena