HOME
odkaz

Program

PŘEDSTAVENÍ ZAČÍNAJÍ V 19.00 HODIN - NENÍ-LI UVEDENO JINAK
odkaz
LISTOPAD
02.11
so
OPERA GALA
Sólisté: Věra Poláchová, Lívia Obručník Vénosová, Sergey Kostov, host Luděk Vele. Dirigent...
REZ
03.11
ne
ZLATOVLÁSKA, RD/5
Česká klasika v podání Divadla Pohádka. Začátek v 15.00.
REZ
06.11
st
FRANCESCA DA RIMINI, LAKOMÝ RYTÍŘ
[Sergej Rachmaninov], K3/10
OBS
REZ
07.11
čt
SRPEN V ZEMI INDIÁNŮ
[Tracy Letts], Č2/6
REZ
08.11
SUGAR (Někdo to rád horké)
[Peter Stone, Jule Styne, Bob Merrill]
Zadáno pro Krajský úřad.
OBS
09.11
so
OPERA GALA, K6/O/3
Platí i pro skupinu SK. Sólisté: Věra Poláchová, Lívia Obručník Vénosová, Sergey Kostov, h...
REZ
10.11
ne
MY FAIR LADY
[Frederick Loewe, Alan Jay Lerner]
OBS
REZ
12.11
út
IL TROVATORE
[Giuseppe Verdi], K2/9
OBS
REZ
13.11
st
BĚSI
[Fjodor Michajlovič Dostojevskij, Dodo Gombár], Č1/6
REZ
14.11
čt
ŠKOLA ŽEN
[Molière]
REZ
15.11
SLUHA DVOU PÁNŮ
[Carlo Goldoni, Alena Pešková], PŠ/6
Premiéra.
REZ
16.11
so
ŽENY NA POKRAJI NERVOVÉHO ZHROUCENÍ
[ Jeffrey Lane, David Yazbek, podle filmu Pedra Almodóvara.]
REZ
16.11
so
NOC DIVADEL, ŽENY NARUBY!
Začátek ve 22.00.
REZ
17.11
ne
SEDMNÁCT ZASTAVENÍ LISTOPADU
Začátek v 17.11 h.
18.11
po
DIVOTVORNÝ HRNEC
[Burton Lane, Edgar Yip Harburg, Fred Saidy]
OBS
REZ
19.11
út
DIVOTVORNÝ HRNEC
[Burton Lane, Edgar Yip Harburg, Fred Saidy], O/4
OBS
REZ
21.11
čt
FRANCESCA DA RIMINI, LAKOMÝ RYTÍŘ
[Sergej Rachmaninov], OB2/5
OBS
REZ
22.11
JAKUB A JEHO PÁN
[Milan Kundera], PŠ/7
Premiéra v Šaldově divadle.
REZ
23.11
so
MNOHO POVYKU PRO NIC
[William Shakespeare]
REZ
24.11
ne
SLUHA DVOU PÁNŮ
[Carlo Goldoni, Alena Pešková], PŠ 2/6
II. premiéra.
REZ
26.11
út
DIVOTVORNÝ HRNEC
[Burton Lane, Edgar Yip Harburg, Fred Saidy], OB/5
REZ
27.11
st
VÁNOČNÍ KOLEDA
[Richard Ševčík, Jan Matásek], OB1/5
REZ
29.11
IL TROVATORE
[Giuseppe Verdi], K5/10
REZ
30.11
so
SLUHA DVOU PÁNŮ
[Carlo Goldoni, Alena Pešková], K6/ČB/8
REZ
sipka
odkaz
ŘÍJEN
16.10
st
SIALská trojčata
[Radovan Lipus, Milan Šotek, David Vávra]
Zadáno pro Nemocnici Česká Lípa.
18.10
SOIRÉE KU 30. VÝROČÍ MALÉHO (velkého) DIVADLA
aneb ZE Severu PROTI Jihu PŘES Anglického krále DO Trojčat sialských
REZ
19.10
so
JEKYLL & HYDE
[Marika Hanousková, Petr Čermák, Miloš Vondráček]
REZ
21.10
po
ATOMOVÁ KOČIČKA
[Tomáš Dianiška]
REZ
23.10
st
KLÍČOVOU DÍRKOU
[Joe Orton]
REZ
24.10
čt
PANÍ Z MOŘE
[Henrik Ibsen], Č2/5
REZ
29.10
út
SIALská trojčata
[Radovan Lipus, Milan Šotek, David Vávra]
REZ
30.10
st
POSEDLOST BALETEM II
[Balet DFXŠ]
REZ
 
LISTOPAD
01.11
UJETÁ RUKA
[Martin McDonagh], K5/9
REZ
03.11
ne
O VÍLÁCH A KRÁLI DRAKŮ
Herecké Studio DFXŠ. Představení vhodné pro děti od deseti let. Začátek v 15.00.
REZ
06.11
st
ATOMOVÁ KOČIČKA
[Tomáš Dianiška]
REZ
08.11
KLÍČOVOU DÍRKOU
[Joe Orton]
REZ
09.11
so
LENINOVI BALZAMOVAČI
[Vern Thiessen]
REZ
10.11
ne
SIALská trojčata
[Radovan Lipus, Milan Šotek, David Vávra]
REZ
12.11
út
NAŠE SEBRANÉ TRABLE
[Paul Lucas]
do 12 let nevhodné.
REZ
15.11
PANÍ Z MOŘE
[Henrik Ibsen], Č/6
REZ
18.11
po
KPLO - beseda k Sluhovi dvou pánů
Začátek v 16.00.
19.11
út
MIKVE
[Hadar Galron]
REZ
21.11
čt
SIALská trojčata
[Radovan Lipus, Milan Šotek, David Vávra]
REZ
27.11
st
SRNKY
[Tomáš Svoboda]
REZ
28.11
čt
PANÍ Z MOŘE
[Henrik Ibsen]
REZ
29.11
UJETÁ RUKA
[Martin McDonagh]
REZ
30.11
so
KRÁTKÉ A ÚDERNÉ DIVADLO
Narozeniny KÚD aneb 26 let bez záruky.
REZ
sipka

PROGRAM V PDF KE STAŽENÍ:

Září

2019

Říjen

2019

Listopad

2019

.
HOME ČINOHRA OPERA BALET PROGRAM KONTAKT
.
© 2015, Šaldovo divadlo – všechna práva vyhrazena