JANUARY
19.01
we
DON GIOVANNI
[Wolfgang Amadeus Mozart], OB1/3
...aneb potrestaný prostopášník v legendární Mozartově opeře oper. BONUS.
OBS
30.01
su
DCERA PLUKU
[Gaetano Donizetti], ON/3
Komická opera o dvou dějstvích ve francouzském originále, BONUS. Začátek v 16 h.
OBS
31.01
mo
MY FAIR LADY
[Frederick Loewe, Alan Jay Lerner]
Slavný muzikál opět v Liberci!
OBS
 
FEBRUARY
02.02
we
JAKOBÍN
[Antonín Dvořák], K3/8
Česká operní klasika stále žije!
OBS
03.02
th
HLEDÁ SE TENOR: MUZIKÁL...
[Brad Carroll]
Bláznivá komedie z divadelního prostředí, která zaručeně pobaví.
OBS
04.02
fr
JOLANTA
[Petr Iljič Čajkovskij], O/3
Něžná opera o zázraku prozření. (Změna hracího dne.)
OBS
09.02
we
THE MAGIC POT
[Burton Lane, Edgar Yip Harburg, Fred Saidy / český překlad a úprava: Jiří Voskovec, Jan Werich], OB1/4
Pohádkový muzikál nejen o hledání pravého štěstí.
OBS
10.02
th
DCERA PLUKU
[Gaetano Donizetti], OB2/3
Komická opera o dvou dějstvích ve francouzském originále, s českými titulky a dialogy....
OBS
13.02
su
MY FAIR LADY
[Frederick Loewe, Alan Jay Lerner]
Slavný muzikál opět v Liberci!
OBS
16.02
we
DON GIOVANNI
[Wolfgang Amadeus Mozart], O/4
(Změna hracího dne.)
OBS
26.02
sa
SYMFONICKÝ KONCERT 26. ú...
[Sergej Rachmaninov / Modest Petrovič Musorgskij]
PREMIÉRA. Náhradní koncert ze 14. 2. 2021. ABO K6/O/3 a SK/3.
OBS
28.02
mo
HLEDÁ SE TENOR: MUZIKÁL...
[Brad Carroll]
Bláznivá komedie z divadelního prostředí, která zaručeně pobaví.
OBS
sipka

PŘIPRAVOVANÉ PREMIÉRY

25.03.2022, Giuseppe Verdi

SYMFONICKÉ KONCERTY

Více informací

REPERTOÁR

Antonín Dvořák
Georges Bizet
Wolfgang Amadeus Mozart
Giuseppe Verdi
Gioacchino Rossini
Giacomo Puccini
Giuseppe Verdi
Antonín Dvořák
Giuseppe Verdi
Petr Iljič Čajkovskij
Gaetano Donizetti
Johann Strauss ml.
Johann Strauss ml.
Burton Lane, Edgar Yip Harburg, Fred Saidy / český...
Peter Stone, Jule Styne, Bob Merrill
Frederick Loewe, Alan Jay Lerner

VEDENÍ

odkaz
odkaz
Šéf opery, režisér
odkaz
odkaz
Zástupce šéfa opery
odkaz
odkaz
Šéfdirigent
odkaz
odkaz
Sbormistr
odkaz
odkaz
Dramaturgyně opery

ZAMĚSTNANCI UMĚLECKÉHO PROVOZU

odkaz
odkaz
Tajemnice divadla
odkaz
odkaz
Pracovník PR, dramaturgické úvody
odkaz
odkaz
Tajemnice sboru, asistent dramaturgie
odkaz
odkaz
Tajemník orchestru
odkaz
odkaz
Jevištní mistr
odkaz
odkaz
Nápověda opery

KOREPETICE

odkaz
odkaz
Korepetitor
odkaz
odkaz
Korepetitor

INSPICE

odkaz
odkaz
Inspicient

SÓLISTÉ OPERY

SOUBOR - STÁLÍ HOSTÉ

ORCHESTR

 

 

1. HOUSLE 2. HOUSLE VIOLY

Yuriy Horbachuk - koncertní mistr

Petr Matěják - koncertní mistr

Olga Čiháková

Kateřina Kratochvílová

Marcela Mikolášová

Olesja Voličková

Josef Žák

Aleš Fiala, j. h.

Jan Šimůnek

Olga Horbačuková

Lenka Martynenko

Alexander P. Penkov

Kateřina Stuchlíková

Alena Dlasková, j. h.

Darina Kassina, j. h.

Tereza Višnovská, j. h.

Oleg Patlatyj

Miloš Bařinka

Ištván Matejča

Blanka Vrbová


 

VIOLONCELLA KONTRABASY HARFA

Pavel Řezáč - koncertní mistr

Vladimíra Sanvito - zástupce koncetního mistra

Jiří Čmugr

Marta Opletalová

Nozomi Sekine

Jan B. Novotný

Tomáš Hybrant

Barbora Rosinová

Markéta Doubravská
FLÉTNY HOBOJE KLARINETY

Daniela Vrbasová

Denisa Dohnalová

Jiří Votrubec

Zuzana Tipková

Barbora Tipková

Šárka Votrubcová, m. d.

Markéta Tichá, j. h.

Barbora Šolcová, j. h.

Kryštof Křemenák

Jan Pařík

Graziano Sanvito

Libor Suchý

Aleš Tvrdík, j. h.

FAGOTY LESNÍ ROHY TRUBKY

Ondřej Útrata

Lucie Kopecká, m. d.

Tereza Útratová

David B. Minár

Roman Douba

Štěpán Jasenovec

Viktor Řehořovský

Josef Kurfiřt, j. h.

 

Pavel Jeníček

Petr Dastych

Daniel Tarrant


TROMBONY BICÍ
TUBY

Pavel Hampel

Alexandr Grygorenko

Magdalena Jedličková

Zdeněk Roudnický

Petr Šrejma, j. h.

Sergej Grigorenko

Jitka Roudnická

Vojtěch Šeminský, j. h.

Veronika Šulcová, j. h.

Vojtěch Vencl, j. h.

Tereza Radová, j. h.

Martin O. Zavoďan, j. h.

SBOR OPERY

SOPRÁN ALT

Eva Pluhařová

Jana Pokorná

Jaroslava Schillerová

Hana Zemanová

Radka Černíková

Veronika Mičjarová

Kateřina Pallasová

Šárka Venclová


Zuzana Maxová-Pecová

Denisa Richterová

Jana Brožová-Dufková

Irena Kurfiřtová

Lucie Zemanová

Hana Endrštová m. d.


 

TENOR BAS

Pavel Pavlas

Štěpán Růžička

Jakub Makarovič

Jiří Sehoř

Jiří Bartoloměj Sturz

Jaroslav Rainer j. h.

Josef Stašík j. h.


Hynek Grania

Dario Grbič

Pavel Hejl

Josef Šimek

Radek Beran

Bořivoj Shejbal j. h.


.
HOME DRAMA OPERA BALLET PROGRAM CONTACT
.
© 2015, Šaldovo divadlo – všechna práva vyhrazena
Cookies
Webové stránky používají cookies, díky kterým je prohlížení stránek příjemnější a snazší. Ke zpracování některých cookies potřebujeme od vás souhlas, který dáte kliknutím na "Přijmout vše", nebo nastavte jednotlivě v "Nastavení souborů cookie“. Více informací najdete zde.

Nastavení souborů cookie     Přijmout vše