HOME
odkaz

Akce klubu Efix

Akce klubu Efix

Nová otevřená platforma pro mladé diváky! Klub EFIX je pro všechny diváky ve věku od 14 do 26 let!

Pořádáme pro Tebe různé akce jako prohlídky divadla, přístup na zkoušky a teď nově i workshopy.

Workshop bude probíhat vždy od 18:30 do cca 20:00/20:30 a sraz bude na vrátnici Malého divadla.
Jak se přihlásit? Napište na náš nový email efixklub@saldovo-divadlo.cz.
Workshopu se můžou zúčastnit jen členové EFIX klubu a to úplně ZDARMA - Přihlášku najdete na naší FB skupině, kde také naleznete podrobnější informace: https://www.facebook.com/groups/1301320243285237/ , nebo nám o ní můžete napsat na výše zmíněný e-mail.

Na co se můžete těšit?

 

V březnu se můžete těšit na pantomima workshop s Petrem.


 

 

Klub EFIX pořádá pravidelná setkání na nejzajímavějších představeních, diskuze s tvůrci inscenací a s herci, návštěvy skutečných divadelních zkoušek a zcela mimořádné akce při zvláštních příležitostech, jako je festival WTF?! nebo Majáles.


VŠE O AKTUÁLNÍCH AKCÍCH KLUBU SE DOZVÍTE NA NAŠEM FACEBOOKU A ČLENŮM KLUBU ROZESÍLÁME MAILEM ZPRÁVY, CO PŘIPRAVUJEME

 

Ten, kdo sedí u televize, nikdy neuvěří, že může změnit svět. Ten, kdo chodí do divadla, ví, že jeho hlas JE SLYŠET. Ví, že o svém životě a o světě kolem dokáže SVOBODNĚ ROZHODOVAT.

 

Náš studentský klub Efix zahájil svou činnost v květnu 2017 mimořádnou divadelní akcí – jak jinak! Poprvé jsme se setkali na Náměstí Dr. E. Beneše na festivalu WTF?! a prvním libereckém MAJÁLESU. Společně jsme šli slavnostním průvodem herců, muzikantů a dalších umělců z náměstí do Malého divadla. A stálo to za to, nemáme v Liberci takhle živo každý den.

 

Nebude nás tisíc, ale každý z nás je nepostradatelný a každého si vážíme. Divadlo není masová zábava, protože vyžaduje aktivitu. Aspoň tu základní, že zvednete zadek a jdete do divadla... a v hledišti vždycky hrajete s námi: smějete se... nebo mlčíte...

 

Kdo z vás divadlo zkoušel hrát – aspoň jednou – dobře ví, v čem je divadlo jedinečné a nenahraditelné. Pojďme si společně užívat divadlo a život. My všichni, kdo nemůžeme bez divadla být – pojďme se potkávat a HRÁT SPOLU.

 

 

 

Jistě jste si všimli, že vaše Divadlo F. X. Šaldy má nový kulturně vzdělávací systém:


1. Zpřístupnění večerních představení školám - nabízíme doprovodný program, lístky pro učitele zdarma a slevy pro větší skupiny.

 

2. Doprovodný program pro školy zdarma ke všem představením: tematický seminář – setkání s herci a inscenačním týmem, diskuze, prohlídka zákulisí, čtená zkouška a tvorba mizanscény na vlastní kůži. Více zde.


3. Praktické nové vzdělávací materiály pro učitele i studenty - přehledné a inspirativní metodické a pracovní listy – od podzimu 2016 zdarma dostupné ke stažení k nabízeným inscenacím. Najdete zde.

 

4. Rozesíláme nové nabídky představení pro školy s přehlednými informacemi přímo pro učitele - pro které ročníky a do jakých vyučovaných předmětů je hra vhodná.

 

5. Klub pedagogů DFXŠ - prostor pro přímou komunikaci s pedagogyVíce zde.

 

6. Studentský klub EFIX - přímá komunikace se studenty. Více zde.

 

7. Osobní a individuální přístup - pedagogům i studentům se věnuje naše dramaturgická lektorka DFXŠ, Lenka Chválová.

.
HOME ČINOHRA OPERA BALET PROGRAM KONTAKT
.
© 2015, Šaldovo divadlo – všechna práva vyhrazena