HOME
odkaz

Akce klubu Efix

Akce klubu Efix

Klub EFIX pořádá pravidelná setkání na nejzajímavějších představeních, diskuze s tvůrci inscenací a s herci, návštěvy skutečných divadelních zkoušek a zcela mimořádné akce při zvláštních příležitostech, jako je festival WTF?! nebo Majáles.


VŠE O AKTUÁLNÍCH AKCÍCH KLUBU SE DOZVÍTE NA NAŠEM FACEBOOKU A ČLENŮM KLUBU ROZESÍLÁME MAILEM ZPRÁVY, CO PŘIPRAVUJEME

 

Ten, kdo sedí u televize, nikdy neuvěří, že může změnit svět. Ten, kdo chodí do divadla, ví, že jeho hlas JE SLYŠET. Ví, že o svém životě a o světě kolem dokáže SVOBODNĚ ROZHODOVAT.

 

Náš studentský klub Efix zahájil svou činnost v květnu 2017 mimořádnou divadelní akcí – jak jinak! Poprvé jsme se setkali na Náměstí Dr. E. Beneše na festivalu WTF?! a prvním libereckém MAJÁLESU. Společně jsme šli slavnostním průvodem herců, muzikantů a dalších umělců z náměstí do Malého divadla. A stálo to za to, nemáme v Liberci takhle živo každý den.

 

Nebude nás tisíc, ale každý z nás je nepostradatelný a každého si vážíme. Divadlo není masová zábava, protože vyžaduje aktivitu. Aspoň tu základní, že zvednete zadek a jdete do divadla... a v hledišti vždycky hrajete s námi: smějete se... nebo mlčíte...

 

Kdo z vás divadlo zkoušel hrát – aspoň jednou – dobře ví, v čem je divadlo jedinečné a nenahraditelné. Pojďme si společně užívat divadlo a život. My všichni, kdo nemůžeme bez divadla být – pojďme se potkávat a HRÁT SPOLU.

Jistě jste si všimli, že vaše Divadlo F. X. Šaldy má nový kulturně vzdělávací systém:


1. Zpřístupnění večerních představení školám - nabízíme doprovodný program, lístky pro učitele zdarma a slevy pro větší skupiny.

 

2. Doprovodný program pro školy zdarma ke všem představením: tematický seminář – setkání s herci a inscenačním týmem, diskuze, prohlídka zákulisí, čtená zkouška a tvorba mizanscény na vlastní kůži. Více zde.


3. Praktické nové vzdělávací materiály pro učitele i studenty - přehledné a inspirativní metodické a pracovní listy – od podzimu 2016 zdarma dostupné ke stažení k nabízeným inscenacím. Najdete zde.

 

4. Rozesíláme nové nabídky představení pro školy s přehlednými informacemi přímo pro učitele - pro které ročníky a do jakých vyučovaných předmětů je hra vhodná.

 

5. Klub pedagogů DFXŠ - prostor pro přímou komunikaci s pedagogyVíce zde.

 

6. Studentský klub EFIX - přímá komunikace se studenty. Více zde.

 

7. Osobní a individuální přístup - pedagogům i studentům se věnuje naše dramaturgická lektorka DFXŠ, Lenka Chválová.

.
HOME ČINOHRA OPERA BALET PROGRAM KONTAKT
.
© 2015, Šaldovo divadlo – všechna práva vyhrazena