PŘEDSTAVENÍ ZAČÍNAJÍ V 19.00 HODIN - NENÍ-LI UVEDENO JINAK
odkaz
ÚNOR
24.02
so
VESELÉ PANIČKY WINDSORSKÉ
[Otto Nicolai]
OBS
REZ
25.02
ne
MONTY PYTHON´S SPAMALOT
[Eric Idle, John Du Prez]
REZ
28.02
st
PANNA ORLEÁNSKÁ
[Petr Iljič Čajkovskij], K3/2
OBS
REZ
BŘEZEN
01.03
čt
KOMORNÍ KONCERT
Ve foyer Šaldova divadla. Začátek v 17.00 h.
REZ
02.03
NETOPÝR
[Johann Strauss]
OBS
REZ
03.03
so
TAJUPLNÝ OSTROV
[podle Julesa Verna ], K6/ČB/2
REZ
04.03
ne
POPRASK NA LAGUNĚ
[Carlo Goldoni]
Začátek v 17:00 h.
REZ
06.03
út
KRÁLOVA ŘEČ
[David Seidler]
REZ
08.03
čt
ZAMILOVANÝ SHAKESPEARE
[Marc Norman, Tom Stoppard, Lee Hall, Paddy Cunneen]
REZ
09.03
BOHÉMA
[Giacomo Puccini], PŠ/2
Premiéra.
REZ
10.03
so
ROMEO A JULIE
[ Alena Pešková - Sergej Prokofjev - William Shakespeare]
REZ
11.03
ne
BOHÉMA
[Giacomo Puccini], PŠ 2/2
2. premiéra.
REZ
12.03
po
KVARTET
[Ronald Harwood]
Host: Divadlo Bez zábradlí. Hrají: R. Hrušínský, V. Freimanová, J. Švandová, Z.Žák....
REZ
13.03
út
PETROLEJOVÉ LAMPY - OBRAZY Z JILEMNICE
[Leoš Janáček, Libor Vaculík], OB/2
REZ
14.03
st
ŽENY NA POKRAJI NERVOVÉHO ZHROUCENÍ
[ Jeffrey Lane, David Yazbek, podle filmu Pedra Almodóvara.], K3/3
REZ
15.03
čt
ŠKOLA ŽEN
[Molière]
REZ
17.03
so
JEJÍ PASTORKYŇA
[Leoš Janáček]
OBS
REZ
18.03
ne
PŘÍHODY VODNÍKA ČESÍLKA
[Václav Čtvrtek], RD/3
Host: Divadlo D5. Začátek v 15.00h.
REZ
20.03
út
ŽENY NA POKRAJI NERVOVÉHO ZHROUCENÍ
[ Jeffrey Lane, David Yazbek, podle filmu Pedra Almodóvara.], K2/3
REZ
22.03
čt
DON JUAN
[Tomáš Svoboda volně podle Molièra]
Do 12 let nevhodné.
REZ
23.03
TAJUPLNÝ OSTROV
[podle Julesa Verna ], Č/2
REZ
24.03
so
FUNNY GIRL
[Jule Styne, Isobel Lennart, Bob Merrill]
OBS
REZ
25.03
ne
BOHÉMA
[Giacomo Puccini], ON/2
Začátek v 16.00 h.
REZ
28.03
st
BOHÉMA
[Giacomo Puccini], K3/4
REZ
29.03
čt
MY FAIR LADY
[Frederick Loewe, Alan Jay Lerner]
OBS
REZ
31.03
so
KOUZELNÁ FLÉTNA
[Wolfgang Amadeus Mozart]
Začátek v 16.00h.
REZ
DUBEN
03.04
út
TAJUPLNÝ OSTROV
[podle Julesa Verna ]
REZ
04.04
st
DVĚ VDOVY
[Bedřich Smetana]
REZ
05.04
čt
NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ SPORTOVEC LIBERECKÉHO KRAJE za r. 2017
06.04
(S)TVOŘENÍ
[Alena Pešková, Gabriela Vermelho, Aries], PŠ/3
Premiéra.
REZ
07.04
so
SYMFONICKÝ KONCERT
[ A. Dvořák], K6/O/1
Platí i pro skupinu SK/2
REZ
08.04
ne
BOŽSKÁ SARAH
[John Murrell]
Režie: Alice Nellis, v titulní roli: Iva Janžurová, host: Divadlo Kalich
REZ
09.04
po
MY FAIR LADY
[Frederick Loewe, Alan Jay Lerner]
REZ
11.04
st
ŽENY NA POKRAJI NERVOVÉHO ZHROUCENÍ
[ Jeffrey Lane, David Yazbek, podle filmu Pedra Almodóvara.], Č1/2
REZ
12.04
čt
FUNNY GIRL
[Jule Styne, Isobel Lennart, Bob Merrill]
Zadáno pro Krajský úřad Libereckého kraje.
13.04
PANNA ORLEÁNSKÁ
[Petr Iljič Čajkovskij], K5/4
REZ
14.04
so
VESELÉ PANIČKY WINDSORSKÉ
[Otto Nicolai]
Derniéra.
REZ
15.04
ne
(S)TVOŘENÍ
[Alena Pešková, Gabriela Vermelho, Aries], PŠ 2/3
2. premiéra.
REZ
17.04
út
BOHÉMA
[Giacomo Puccini], OB/3
REZ
18.04
st
PETROLEJOVÉ LAMPY - OBRAZY Z JILEMNICE
[Leoš Janáček, Libor Vaculík], OB1/4
REZ
19.04
čt
MNOHO POVYKU PRO NIC
[William Shakespeare]
REZ
20.04
ŽENY NA POKRAJI NERVOVÉHO ZHROUCENÍ
[ Jeffrey Lane, David Yazbek, podle filmu Pedra Almodóvara.], Č/3
REZ
21.04
so
ZAMILOVANÝ SHAKESPEARE
[Marc Norman, Tom Stoppard, Lee Hall, Paddy Cunneen]
REZ
22.04
ne
MONTY PYTHON´S SPAMALOT
[Eric Idle, John Du Prez]
Derniéra.
REZ
23.04
po
RIGOLETTO
[Giuseppe Verdi]
REZ
24.04
út
BOHÉMA
[Giacomo Puccini], O/2
REZ
25.04
st
(S)TVOŘENÍ
[Alena Pešková, Gabriela Vermelho, Aries], K3/6
REZ
26.04
čt
DVĚ VDOVY
[Bedřich Smetana], OB2/2
REZ
28.04
so
MISS
Finále Miss Liberecký kraj 2018.
29.04
ne
MEZINÁRODNÍ DEN TANCE s představením ROMEO A JULIE
Začátek ve 14.OO
REZ
sipka
odkaz
ÚNOR
26.02
po
SRNKY
[Tomáš Svoboda]
REZ
27.02
út
MUČEDNÍK
[Marius von Mayenburg], K2/2
Do 12 let nevhodné.
REZ
28.02
st
MALÝ PRINC
[Margaux Thomas, Cyrus Meurant], OB1/3
REZ
BŘEZEN
01.03
čt
PODIVNÝ PŘÍPAD SE PSEM
[Mark Haddon, Simon Stephens]
REZ
02.03
MUČEDNÍK
[Marius von Mayenburg], K5/3
Do 12 let nevhodné.
REZ
05.03
po
POSEDLOST BALETEM II
[Balet DFXŠ]
REZ
06.03
út
KPLO - beseda k představení Malý princ
Začátek v 16.00
07.03
st
VÁLKA
[Lars Norén]
REZ
09.03
LENINOVI BALZAMOVAČI
[Vern Thiessen], Č/1
REZ
11.03
ne
MÁ TO SMYSL!
Hrají členové Studia DFXŠ. Začátek 15.00 h.
REZ
12.03
po
SOUBORNÉ DÍLO WILLIAMA SHAKESPEARA VE 120 MINUTÁCH
[A. Long, D. Singer, J. Winfield]
REZ
16.03
SRNKY
[Tomáš Svoboda]
REZ
17.03
so
DĚTSKÁ SCÉNA 2018 - OKRESNÍ KOLO
Pronájem DDM Větrník. Začátek v 10.00 h.
18.03
ne
ATOMOVÁ KOČIČKA
[Tomáš Dianiška]
REZ
21.03
st
LENINOVI BALZAMOVAČI
[Vern Thiessen], Č1/1
REZ
22.03
čt
MALÝ PRINC
[Margaux Thomas, Cyrus Meurant], OB2/1
REZ
24.03
so
PŘÍSNĚ TAJNÉ: HRUBÁ NEMRAVNOST
[Tomáš Dianiška - Braňo Holiček]
REZ
25.03
ne
PRINCOVÉ JSOU NA DRAKA
[Jiří Chalupa]
Začátek představení v 15.00 h.
REZ
27.03
út
MUČEDNÍK
[Marius von Mayenburg]
Zadáno. Do 12 let nevhodné.
DUBEN
04.04
st
LENINOVI BALZAMOVAČI
[Vern Thiessen], K3/5
REZ
05.04
čt
LENINOVI BALZAMOVAČI
[Vern Thiessen]
REZ
06.04
PODIVNÝ PŘÍPAD SE PSEM
[Mark Haddon, Simon Stephens]
REZ
10.04
út
SRNKY
[Tomáš Svoboda]
REZ
11.04
st
KPLO - beseda s Blankou Černou
Začátek v 16.00
13.04
KONEC STARÝCH ČASŮ
[Jaroslav Žák, Tomáš Syrovátka], PM/2
Premiéra.
REZ
15.04
ne
O STATEČNÉM KOVÁŘI MIKEŠOVI
[Libor Jeník], RD/4
Pohádka podle klasického příběhu B. Němcové. Host: DivadloZa2. Začátek v 15.00
REZ
17.04
út
KPLO - beseda k Bohémě
Začátek v 16.00
17.04
út
KONEC STARÝCH ČASŮ
[Jaroslav Žák, Tomáš Syrovátka], K2/4
REZ
18.04
st
SOUBORNÉ DÍLO WILLIAMA SHAKESPEARA VE 120 MINUTÁCH
[A. Long, D. Singer, J. Winfield]
REZ
22.04
ne
MÁ TO SMYSL!
Začátek v 15.00
REZ
24.04
út
KONEC STARÝCH ČASŮ
[Jaroslav Žák, Tomáš Syrovátka]
REZ
25.04
st
MUČEDNÍK
[Marius von Mayenburg]
Do 12 let nevhodné.
REZ
26.04
čt
VÁLKA
[Lars Norén]
REZ
27.04
LENINOVI BALZAMOVAČI
[Vern Thiessen], K5/5
REZ
29.04
ne
PRINCOVÉ JSOU NA DRAKA
[Jiří Chalupa]
Začátek v 15:00. Derniéra.
REZ
30.04
po
ATOMOVÁ KOČIČKA
[Tomáš Dianiška]
REZ
sipka
PROGRAM V PDF KE STAŽENÍ:

 

Únor

2018

Březen

2018

Duben

2018

.
HOME ČINOHRA OPERA BALET PROGRAM KONTAKT
.
© 2015, Šaldovo divadlo – všechna práva vyhrazena