PŘEDSTAVENÍ ZAČÍNAJÍ V 19.00 HODIN - NENÍ-LI UVEDENO JINAK
odkaz
ČERVEN
22.06
OPERA? OPERA!
Premiéra. Začátek v 10:00.
REZ
23.06
so
ŽENY NA POKRAJI NERVOVÉHO ZHROUCENÍ
[ Jeffrey Lane, David Yazbek, podle filmu Pedra Almodóvara.], K6/ČB/5
REZ
24.06
ne
MNOHO POVYKU PRO NIC
[William Shakespeare]
REZ
25.06
po
OPERA? OPERA!
Začátek v 10:00.
REZ
25.06
po
KOMORNÍ KONCERT
Ve foyer Šaldova divadla. Začátek v 17:00.
REZ
26.06
út
NOC V BENÁTKÁCH
[Johann Strauss ml.], OB/5
OBS
REZ
ZÁŘÍ
04.09
út
SUGAR (Někdo to rád horké)
[Peter Stone, Jule Styne, Bob Merrill]
Obnovená premiéra oblíbeného představení.
05.09
st
SUGAR (Někdo to rád horké)
[Peter Stone, Jule Styne, Bob Merrill]
08.09
so
DNY EVROPSKÉHO DĚDICTVÍ
Prohlídky začínají v 9.00, 10.00, 11.00, 12.00 a ve 13.00 hodin.
08.09
so
NOC V BENÁTKÁCH
[Johann Strauss ml.], K6/O/3
09.09
ne
ČARODĚJNICKÝ UČEŇ, RD/7
Pohádkový příběh, host: Metropolitní divadlo Praha, začátek v 15.00.
11.09
út
BOHÉMA
[Giacomo Puccini], K2/7
13.09
čt
(S)TVOŘENÍ
[Alena Pešková, Gabriela Vermelho, Aries], OB2/4
14.09
KOMORNÍ KONCERT
Komorní koncert ve foyer Šaldova divadla, začátek v 17.00.
15.09
so
POPRASK NA LAGUNĚ
[Carlo Goldoni]
16.09
ne
NOC V BENÁTKÁCH
[Johann Strauss ml.], ON/3
Začátek v 16.00 hodin.
21.09
DVĚ VDOVY
[Bedřich Smetana], K5/9
22.09
so
ÚKLADY A LÁSKA
[Friedrich Schiller], K6/ČB/6
23.09
ne
ŽENY NA POKRAJI NERVOVÉHO ZHROUCENÍ
[ Jeffrey Lane, David Yazbek, podle filmu Pedra Almodóvara.]
25.09
út
MNOHO POVYKU PRO NIC
[William Shakespeare]
Zadáno pro Preciosu.
26.09
st
KRÁLOVA ŘEČ
[David Seidler]
28.09
POPELKA
[Gioacchino Rossini], PŠ/6
Premiéra.
29.09
so
V PAŘÍŽI BYCH TĚ NEČEKALA, TATÍNKU
Host: Agentura Harlekýn, v hlavní roli Petr Nárožný.
30.09
ne
POPELKA
[Gioacchino Rossini], PŠ 2/6
2. premiéra.
sipka
odkaz
ČERVEN
21.06
čt
PODIVNÝ PŘÍPAD SE PSEM
[Mark Haddon, Simon Stephens]
REZ
22.06
KONEC STARÝCH ČASŮ
[Jaroslav Žák, Tomáš Syrovátka], K5/8
REZ
25.06
po
SRNKY
[Tomáš Svoboda]
Zadáno pro DPMLJ.
ZÁŘÍ
12.09
st
KONEC STARÝCH ČASŮ
[Jaroslav Žák, Tomáš Syrovátka], Č1/4
13.09
čt
PODIVNÝ PŘÍPAD SE PSEM
[Mark Haddon, Simon Stephens]
16.09
ne
SOUBORNÉ DÍLO WILLIAMA SHAKESPEARA VE 120 MINUTÁCH
[A. Long, D. Singer, J. Winfield]
18.09
út
MALÝ PRINC
[Margaux Thomas, Cyrus Meurant], OB/6
26.09
st
KPLO - beseda k Popelce
Začátek v 16.00.
27.09
čt
ŽIJEME?
[Lenka Čepková], Č2/5
30.09
ne
POSEDLOST BALETEM II
[Balet DFXŠ]
sipka

PROGRAM V PDF KE STAŽENÍ:

Červen

2018

Září

2018

.
HOME ČINOHRA OPERA BALET PROGRAM KONTAKT
.
© 2015, Šaldovo divadlo – všechna práva vyhrazena