HOME
odkaz

Taneční studio

Taneční studio při DFXŠ

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

POZOR!

VZHLEDEM K SOUČASNÉMU NAŘÍZENÍ VLÁDY ČR BOHUŽEL NEPROBÍHAJÍ TANEČNÍ LEKCE STUDIA.
DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pravidelné lekce jsou určené pro širokou veřejnost ve věku od 10 do 99 let. Jsou vhodné jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé. Každá lekce bude přizpůsobena skupině, která se právě v daný den zúčastní.

 

POZOR! DŮLEŽITÉ INFO:

Vzhledem k tomu, že taneční lekce může proběhnout při minimálním počtu účastníků - 4, je potřeba potvrdit svou účast v den konání lekce na WhatsAppové skupině Tanec v lidech. Ten, kdo se rozhodne taneční lekci navštívit poprvé, nahlásí svou účast v den konání lekce formou SMS na telefonním čísle 604 626 997 nejpozději do 16:00 hodin. Děkujeme.

Studio Tanec v lidech 2020/2021

PRVNÍ LEKCE - ČTVRTEK 1.10.2020
16:45-17:45 HOD. – ZKUŠEBNA KA - PŘÍZEMÍ MD ( VEDLE VRÁTNICE )

 

...dále v průběhu celé sezóny budou lekce Studia Tanec v lidech pravidelně probíhat

ÚTERÝ   16:45 -17:45   BALETNÍ SÁL - 3.PATRO MD

ČTVRTEK   16:45 -17:45   ZKUŠEBNA KA - PŘÍZEMÍ MD ( vedle vrátnice MD )

 

Lektoři v sezóně 2020/2021

Šárka Brodaczová

NOVĚ – Lenka Marhavá

 

KDE?
Baletní sál v Malém divadle, nová zkušebna KA v přízemí Malého divadla (vstup přes vrátnici)
KDY?

Vždy v úterý a ve čtvrtek od 16.45 do 17.45 hodin.

CO?
„Contemporary dance“ kombinuje techniky baletu a moderních technik, z nichž vychází. Tanečníci usilují o podřízení techniky a pohybu hlavní myšlence a celkovému projevu, technika staví na práci s těžištěm, jeho posuny mimo osu, kontrolovanými pády, pomalými a rychlými pohyby, stejně jako s abstrakcí v taneční řeči. Náplní výuky Contemporary dance je také technická všestrannost, objevování nových možností a hranic tance a hledání jeho podstaty v nejčistší formě.
JAK?
Hodinu začínáme warm-upem (rozcvičení), dále protažení, procvičení taneční techniky a nakonec vše spojíme do krátké choreografie. Choreografie může být více lyrická, dynamická, streetová, latin, muzikálová a podobně.
PROČ?
Cílem je zdokonalit své technické dovednosti, zároveň kvalitu a estetiku pohybu, stejně tak hloubku projevu a prožitku, ale hlavně příjemně strávit čas a udělat něco pro sebe, své tělo a svou duši.
CO NA SEBE?

… pohodlné oblečení + na nohy ponožky

 

CENA

Upozornění: není možné platit kartou

JEDNA VSTUPENKA
110,- Kč ( k zakoupení u lektora přímo na místě )

ZVÝHODNĚNÁ PERMANENTKA
10 x vstup + 1 volná vstupenka na libovolné taneční představení kromě premiér a hostů, platná 5 měsíců od data zakoupení, přenosná – 1000,- Kč ( k zakoupení u lektora přímo na místě )

ZAČÍT MŮŽETE KDYKOLIV BĚHEM CELÉ SEZÓNY!!!

    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
.
HOME ČINOHRA OPERA BALET PROGRAM KONTAKT
.
© 2015, Šaldovo divadlo – všechna práva vyhrazena