HOME
odkaz
Program
odkaz

PHANTOM - BLACK LIGHT THEATRE HILT

PHANTOM - BLACK LIGHT THEATRE HILT
[Theodor Hoidekr]

Černé divadlo HILT Theodora Hoidekra. Magická show - originální hudba, vizuální efekty a triky, moderní tanec a samozřejmě nejnovější černodivadelní technika a dech beroucí kostýmy.

Pokud chcete shlédnout netradiční show plnou moderního tance, hudby, vizuálních efektů ve tmě a show plnou humoru, máte jedinečnou šanci!

Tajemná postava s maskou zvaná „FANTOM“ poprvé diváky okouzlila v roce 1916 v hororovém filmovém zpracování, které se nedochovalo. Po různých jevištních i filmových verzích přichází ve formě černého divadla. Zářivá maska vám otevře dveře do 15 tanečně-pantomimických obrazů. Nejde o klasického Phantoma opery, ale o výběr toho nejlepšího z tvorby souboru HILT Praha, který s černým divadlem slaví úspěchy v ČR i v zahraničí.

Žánr černého divadla sbírá světové úspěchy již od roku 1955 a jeho základnou se stala Česká republika. Vizuální efekty, vznášející se postavy a kouzlo barev v nekonečném prostoru absolutní tmy je dech beroucím divadelním zážitkem.

Autor představení, Theodor Hoidekr, již zrežíroval několik show černého divadla a spolupracoval mimo jiné s největší filmovou star Bollywoodu – Abhishekem Bachchanem na galavečeru v New Delhi. Během své celé kariéry navštívil s černým divadlem nejen Indii, ale i Ekvádor, Řecko, Německo, Maltu, Polsko a Slovensko.

 

 

Inscenační tým

Scénář, režie, choreografie a hudba: Theodor Hoidekr

Další informace

Divadlo: Šaldovo divadlo

Délka představení:

.
HOME ČINOHRA OPERA BALET PROGRAM KONTAKT
.
© 2015, Šaldovo divadlo – všechna práva vyhrazena