HOME
odkaz

Programm

PŘEDSTAVENÍ ZAČÍNAJÍ V 19.00 HODIN - NENÍ-LI UVEDENO JINAK
odkaz
sipka
odkaz
SEPTEMBER
21.09
sa
BEOBACHTUNGEN DURCHS SCHLÜSSELLOCH
[Joe Orton]
REZ
22.09
so
DIE REHE
[Tomáš Svoboda]
REZ
27.09
fr
JAKUB A JEHO PÁN
[Milan Kundera]
REZ
29.09
so
O VÍLÁCH A KRÁLI DRAKŮ
Představení Hereckého studia při DFXŠ. Vhodné pro děti od deseti let. Začátek v 15.00....
REZ
 
OKTOBER
01.10
di
JAKUB A JEHO PÁN
[Milan Kundera], K2/7
REZ
02.10
mi
BEOBACHTUNGEN DURCHS SCHLÜSSELLOCH
[Joe Orton]
REZ
03.10
do
DIE FRUA VOM MEER
Veřejná generálka. Začátek v 11.00.
REZ
04.10
fr
DIE FRUA VOM MEER, PM/4
Premiéra.
REZ
06.10
so
SYMFONICKÝ KONCERT (F. Mendelssohn-Bartholdy, L. van Beethoven), SK/2
Platí také pro skupinu ON. Začátek v 19.00.
REZ
07.10
mo
SYMFONICKÝ KONCERT (F. Mendelssohn-Bartholdy, L. van Beethoven)
REZ
08.10
di
MIKWE
[Hadar Galron]
REZ
09.10
mi
DIE FRUA VOM MEER, Č1/5
REZ
10.10
do
BEHANDING IN SPOKANE
[Martin McDonagh], Č2/4
Do 15 let nevhodné.
REZ
11.10
fr
LENINS BALSAMIERER
[Vern Thiessen]
REZ
12.10
sa
ALL THAT TROUBLE THAT WE HAD
[Paul Lucas], K6/ČB/7
Do 12 let nevhodné.
REZ
13.10
so
ES IST SINNVOLL!
[Jana Hejret Vojtková]
Autorská pohádka Hereckého studia DFXŠ. Začátek v 15.00.
REZ
14.10
mo
JAKUB A JEHO PÁN
[Milan Kundera]
REZ
15.10
di
BEHANDING IN SPOKANE
[Martin McDonagh], K2/8
Do 15 let nevhodné.
REZ
16.10
mi
SIALDRILLINGE
[Radovan Lipus, Milan Šotek, David Vávra]
Zadáno pro Nemocnici Česká Lípa.
18.10
fr
SOIRÉE KU 30. VÝROČÍ MALÉHO (velkého) DIVADLA
aneb ZE Severu PROTI Jihu PŘES Anglického krále DO Trojčat sialských
REZ
19.10
sa
JEKYLL & HYDE
[Marika Hanousková, Petr Čermák, Miloš Vondráček]
REZ
21.10
mo
ATOMKÄTZCHEN
[Tomáš Dianiška]
REZ
23.10
mi
BEOBACHTUNGEN DURCHS SCHLÜSSELLOCH
[Joe Orton]
REZ
24.10
do
DIE FRUA VOM MEER, Č2/5
REZ
29.10
di
SIALDRILLINGE
[Radovan Lipus, Milan Šotek, David Vávra]
REZ
30.10
mi
DIE BALLETT-BESESSENHEIT II
[Balet DFXŠ]
REZ
sipka
PROGRAMM PDF:

 



.
HOME DRAMA OPER BALLETT PROGRAMM KONTAKT
.
© 2015, Šaldovo divadlo – všechna práva vyhrazena