HOME
odkaz
Aktuality
odkaz

PŘEDPLATNÉ NA ROK 2020 PŘINÁŠÍ ŘADU VÝZNAMNÝCH NOVINEK!

PŘEDPLATNÉ NA ROK 2020 PŘINÁŠÍ ŘADU VÝZNAMNÝCH NOVINEK!
15.11.2019

Pro abonentky si diváci letos dojdou do nového oddělení předplatného. Po rekonstrukci Šaldova divadla má své místo přímo vedle pokladny. Ale to rozhodně není jediná změna. Předplatitele čekají i další novinky.

 

Z nich abonenti asi nejvíce uvítají to, že budou nově znát termíny představení na celý rok 2020. Zůstává stálý hrací den, jak bylo u předplatitelských skupin zvykem, a nově budou diváci znát i konkrétní data v měsíci. „Věříme, že rozplánování představení na celý rok naši abonenti uvítají. Mohou si tak lépe plánovat svůj čas“, říká vedoucí marketingu Jakub Kabeš. Nově má abonentka praktický formát do peněženky podobný kreditní kartě.  Nově se oddělení předplatného nachází v Šaldově divadle vedle pokladny. Ke všem představením své abonentní skupiny navíc dostanou zdarma divadelní program.

„Z nové kanceláře pro předplatné mám velkou radost, bude sloužit zároveň i jako divadelní informační centrum. Abonenti jsou naši nejvěrnější diváci a tak jsem ráda, že jim konečně můžeme nabídnout hezké prostředí pro nákup abonentky,“ říká ředitelka divadla Jarmila Levko.

V roce 2020 nabídne divadlo 14 premiér. Začínáme adaptací slavné detektivky Vražda v Orient expresu, první operní premiérou roku je Mozartův Don Giovanni a balet zahájí pohádkovým hororem Sedmero krkavců.

 

Klikněte a podívejte se na stránky předplatného a přečtěte si vše o jeho výhodách!

 

 

Prohlédněte si termíny jednotlivých předplatitelských skupin:

 

 

 

 

 

 

.
HOME ČINOHRA OPERA BALET PROGRAM KONTAKT
.
© 2015, Šaldovo divadlo – všechna práva vyhrazena