HOME
odkaz
Program
odkaz

ZAČAROVANÝ LES

ZAČAROVANÝ LES

DOCELA VELKÉ DIVADLO uvádí představení pro děti od 3 let.

Pohádka je plná písniček, tajemství, ale také odpadků, které rozhodnědo lesa nepatří. A děti se díky Pandě dokonce naučí, co se má s těmi odpadky dělat.

Pohádka o jednom kdysi krásném lese, který se díky nepořádným lidem mění na ošklivýa nevlídný. Naštěstí jsou tu zvířátka, a ta si svůj les vzít nedají. Zvlášť když jim v tom pomáhají dva pohádkoví draci, Žofka a Ludva, kteří utekli z pohádky do lidského světa, protože se jim zdálo, že děti pohádky málo čtou. Utěšují smutnou paní Medvědici, kterése ztratilo mláďátko a vydají se ho i se zvířátky Vlkem, Liškou, Medvědicí, Zajícem s malým Zajíčkem, Veverčákem, Sovou a Netopýrem hledat. A když se ještě v lese objeví medvídek Panda až z Číny, začne být všechno pořádně zamotané. Ale protože jsme v pohádce, všechno dobře dopadne.

Napsala Jana GALINOVÁ, hudba a texty písní Jan TUREKchoreografie Lenka LAVIČKOVÁ, scéna a loutky Macarena BARRA (Chile), kostýmy Tomáš KYPTA a Roman DOBEŠrežie Jurij GALINHrají, zpívají a tančí Lenka LAVIČKOVÁ, David KUBÁT, Petr ERLITZ, Petr KOZÁK,Lucie RANDÁKOVÁ nebo Kristýna ŽĎÁNSKÁ, Michal ŽIŽKA, Lukáš MASÁR, Kamila RAKOVÁ nebo Markéta VELÁNOVÁ a ze zvukového záznamu Jana GALINOVÁ, Zdeněk ŘÍHA,Kristýna LIŠKOVÁ, Anna ŘÍHOVÁ, Kateřina a Ondřej KREJČOVI a další.

Inscenační tým
Další informace

Divadlo: Šaldovo divadlo

Délka představení:

.
HOME ČINOHRA OPERA BALET PROGRAM KONTAKT
.
© 2015, Šaldovo divadlo – všechna práva vyhrazena