HOME
odkaz
Program
odkaz

VÁNOČNÍ KONCERT Orchestru Vladimíra Janského + Offbeatu

VÁNOČNÍ KONCERT Orchestru Vladimíra Janského + Offbeatu

Páteční předvánoční večer Vám zpříjemní společný koncert Orchestru Vladimíra Janského a vokálního sexteta Offbeat. Můžete se těšit na výběr slavných hitů z repertoáru Robbieho Williamse, Michaela Jacksona, Michaela Bublé, Mezzoforte či Manhattan Transfer v podání pěvecké skupiny Offbeat a sólistů OVJ. To vše v aranžmá kapelníka a pianisty Augustina Bernarda. Tento koncert je prvním ze série oslav 40 let výročí založení orchestru a 15 let od vzniku skupiny Offbeat.

 

Koncert se koná 20. 12. 2019 od 19:00 v Malém divadle. Vstupenky jsou v předprodeji Divadla F. X. Šaldy.

Taneční orchestr Vladimíra Janského působí na Liberecku již od roku 1980 a v roce 2020 tedy oslaví významné 40leté jubileum. Za léta svého působení doprovázel stovky kulturních a firemních akcí nejen v našem regionu, ale také v zahraničí, zejména v Německu či Rakousku. Orchestr hraje ve složení tzv. little big bandu, neboli šestičlenné dechové sekce (2 trubky, trombon a 3 saxofony) a rozšířené rytmické sekce (piano, klávesy, kytara, baskytara a bicí nástroje). V této sestavě doprovází čtveřici svých pěveckých sólistů Kateřinu Miřejovskou, Janku Karpíškovou, Adama Janského a Martina Janského.

 

Vokální sexteto Offbeat je netradiční hudební těleso vynikajících zpěváků a vokalistů, interpretujících moderní vícehlasé úpravy skladeb soudobých rockových, pop nebo jazzových skladatelů, jakými jsou např. Michael Jackson, The Real Group, Rajaton, ABBA, The Beatles a řada dalších. Začátky tohoto tělesa sahají do roku 2004, kde se na společném projektu dohodli Martin Janský (OVJ) a Miloš Krasnický (Collibet). Ke spolupráci přizvali další vokalisty Marcelu Kozákovou (S), Claudii Čulíkovou (A), Helenu Krasnickou (A) a Pavla Rissa (B). Na tomto koncertu vystoupí v původním složení, jen Martina nahradil Petr Gebouský (T) a bas nově Jaroslav Patočka (B).

 

Vzhledem k 50 letům působení americké vokální skupiny The Manhattan Transfer v tomto roce se rozhodl Gusta Bernard (OVJ) a Offbeat zařadit jejich skladby do společného projektu s názvem The „Manhattan Transfer“ Tribute. Uslyšíte např. skladby Tuxedo Junction, Offbeat of Avenues, Birdland a další známé hity této nestárnoucí vokální skupiny.

 

Inscenační tým
-
Další informace

Divadlo: Malé divadlo

Délka představení: 00:00:00

Premiéra: 00.00.0000

Derniéra: 00.00.0000

.
HOME ČINOHRA OPERA BALET PROGRAM KONTAKT
.
© 2015, Šaldovo divadlo – všechna práva vyhrazena