HOME
odkaz
Aktuality
odkaz

SIALSKÁ TROJČATA NAVŠTÍVÍLA NÁMĚSTÍ, PROHLÉDNĚTE SI FOTKY!

SIALSKÁ TROJČATA NAVŠTÍVÍLA NÁMĚSTÍ, PROHLÉDNĚTE SI FOTKY!
09.09.2019

V neděli 8. září proběhlo open air představení SIALská trojčata na Náměstí dr E. Beneše a vyhlášení cen Liberecké Thálie, které do rukou výherců předali primátor Jaroslav Zámečník, hejtman Martin Půta a Jana Švecová z Libereckého deníku.

Za činohru získala nejvíce hlasů herečka Karolína Baranová, která si na pódium přišla pro cenu již v kostýmu Sorely ze SIALských trojčat. Nejvíce hlasů získala od diváků za roli Lujzy v Atomové kočičce a Darji Pavlovny Šatovové v Běsích.

V operním souboru se z nejvíce hlasů mohla radovat Lívia Obručník Vénosová, která si pro cenu tentokrát přišla bez svých tří dětí. Hlasujícím se nejvíce líbila jako Aida ve stejnojmenné opeře a jako Leonora ve Verdiho opeře Il trovatore.

Baletní cenu letos opět vyhrál Rory Ferguson, ten byl nejúspěšnější ve svých tanečních rolích v baletních inscenacích Bouře a Vánoční koleda.

Počasí nám nakonec přálo a déšť se vyhlášení i představení vyhnul, ale i vzhledem k honícím se mračnům byla na náměstí necelá tisícovka lidí a atmosféra byla velmi příjemná. Děkujeme divákům, inscenátorům i technice za krásný večer!

Fotografie pro vás připravil Julius Gulyas.

 

O nedělním open airu si můžete přečíst i v Libereckém deníku.

.
HOME ČINOHRA OPERA BALET PROGRAM KONTAKT
.
© 2015, Šaldovo divadlo – všechna práva vyhrazena