HOME
odkaz
Program
odkaz

Permanentky na DIVADLO OPEN air DFXŠ 2021 právě v prodeji!

Permanentky na DIVADLO OPEN air DFXŠ 2021 právě v prodeji!
31.5

Zvýhodněné permanentky na letní DIVADLO OPEN air DFXŠ 2021 v prodeji pouze do 31. 5. 2021

  

V kouzelné scenérii renesančního zámku Svijany odehraje pod hvězdami činohra DFXŠ hned dvakrát oblíbenou Shakespearovu komedii Mnoho povyku pro nic. Diváci ji uvidí ve dnech 29. a 30. června. Hrad Grabštejn bude tradičně hostit operu. Ve dnech 5. a 6. července zde nejen fanoušci tohoto žánru zhlédnou Operní večer, složený ze známých operních výstupů a slavných sborů v netradičním prostředí s romantickou atmosférou. Baletní soubor DFXŠ zavítá na zahradu Lidových sadů Liberec a rozjede to zde v rytmu jazzu – večer 4. července bude patřit taneční komedii Sluha dvou pánů. V srpnu se pak činohra DFXŠ vypraví ještě na zámek Lemberk. V blízkosti perly raně barokní architektury odehraje 12. srpna novinku z repertoáru s názvem Semafor. Revuální kabaret plný písní je poctou divadlu Semafor, chybět nebude živá kapela a herci předvedou nejen svůj herecký, ale i hudební a taneční talent. Hlediště se dále jistě rozesměje u Molièrovy komedie Škola žen, která libereckému souboru vynesla hlavní cenu na Grandfestivalu smíchu v roce 2015. Na Lemberku komedii uvidíte 14. srpna.


Vstupenky na DIVADLO OPEN air DFXŠ 2021 jsou v prodeji od 19. dubna 2021 na webu DFXŠ a na portálu e-vstupenka. Výhodné vstupné nabízíme pro rodiny s dětmi. Děti do 18 let mají vstup za polovinu.


Nákupem permanentek v předprodeji ušetříte až 35% oproti nákupu vstupenek na místě. Garantované budete mít místo v hledišti a také vrácení peněz v případě zrušení akce.


Výhodné permanentky zakoupíte do 31. 5. 2021 zde

Inscenační tým
Další informace

Divadlo: Šaldovo divadlo

Délka představení:

.
HOME ČINOHRA OPERA BALET PROGRAM KONTAKT
.
© 2015, Šaldovo divadlo – všechna práva vyhrazena