HOME
odkaz
Aktuality
odkaz

ZKOUŠÍME DRAMA BLANCHE A MARIE

ZKOUŠÍME DRAMA BLANCHE A MARIE
18.01.2021

Připravujeme pro vás drama BLANCHE A MARIE, jehož autor, Per Olov Enquist, patří k nejčtenějším švédským spisovatelům současnosti.

Příběh, ve kterém potkáte známé vědce, třeba Marii Curie-Sklodowskou nebo Sigmunda Freuda, hledá odpovědi na otázky týkající se pravé podstaty přátelství a lásky. Hru v režii Barbory Maškové uvidíte v Malém divadle. V obsazení se můžete těšit na Karolínu Baranovou, Michaelu Foitovou, Jana Jedlinského, Janu Hejret Vojtkovou a hostujícího Jaroslava Slánského.

 

Prohlédněte si fotky ze zkoušení, jejich autorem je Lukáš Trojan.

Připravujeme pro vás drama BLANCHE A MARIE, jehož autor, Per Olov Enquist, patří k nejčtenějším švédským spisovatelům současnosti. Příběh, ve kterém potkáte známé vědce, třeba Marii Curie-Sklodowskou nebo Sigmunda Freuda, hledá odpovědi na otázky týkající se pravé podstaty přátelství a lásky.
Hru v režii Barbory Maškové uvidíte v Malém divadle.Připravujeme pro vás drama BLANCHE A MARIE, jehož autor, Per Olov Enquist, patří k nejčtenějším švédským spisovatelům současnosti. Příběh, ve kterém potkáte známé vědce, třeba Marii Curie-Sklodowskou nebo Sigmunda Freuda, hledá odpovědi na otázky týkající se pravé podstaty přátelství a lásky.Hru v režii Barbory Maškové uvidíte v Malém divadle.
.
HOME ČINOHRA OPERA BALET PROGRAM KONTAKT
.
© 2015, Šaldovo divadlo – všechna práva vyhrazena