HOME
odkaz
Aktuality
odkaz

Živě již tento pátek - první ON-LINE SERIÁL v dějinách českého divadla

Živě již tento pátek - první ON-LINE SERIÁL v dějinách českého divadla
02.04.2020

Milí diváci,
chceme s vámi zůstat v kontaktu i v dobách těchto omezujících opatření.. proto každý pátek v 19:00 budeme živě vysílat z libereckého Malého divadla nové díly našeho prvního divadelního on-line seriálu.


-OPERACE ARCHA-

BLÁZNIVÁ KOMEDIÁLNÍ FIKCE, ve které jde o TAJNOU MISI a ZÁCHRANU celého lidstva.

 

Děj se odehrává v LIBERCI. Konkrétně v doposud utajených prostorách Technické univerzity a také historických částech radnice, o jejichž existenci jste neměli ani tušení.

Na průběhu děje se zároveň účastní i diváci a to tak, že , že vždy do neděle zašlou svůj námět k dalšímu pokračování na základě právě odvysíláného dílu v pátek v podvečer. Scénář každé epizody pak bude vznikat od pondělí do středy, takže nikdo neví, co se stane dál...Herci navíc mají tak max 1,5 dne na zkoušku představení..
S podobným projektem má zatím u nás zkušenost jen málokdo, každopádně se těšíme na velké dobrodružství!

 


Režie: Šimon Dominik
Scénář: Lenka Chválová a Jiří Janků

 

Živé vysílání sledujte na našem YouTube kanále:

https://1url.cz/ezosl


Kultura - divadlo, je důležité pro nás pro všechny, zvláště v této době. Proto všechna on-line představení, pro vás budeme hrát ZDARMA! Podpořit Divadlo můžete nákupem vstupenek v dobrovolné výši přímo zde na stránkách v programu (tak jako při nákupu vstupenky on-line na běžná představení) nebo na Facebookové události.Vážíme si vaší přízně a přejeme vám pěknou zábavu!

.
HOME ČINOHRA OPERA BALET PROGRAM KONTAKT
.
© 2015, Šaldovo divadlo – všechna práva vyhrazena