HOME
odkaz
Aktuality
odkaz

ZÁPIS DO HISTORIE HLEDIŠTĚ DFXŠ! DARUJTE SEDAČKU SVÉMU DIVADLU

ZÁPIS DO HISTORIE HLEDIŠTĚ DFXŠ! DARUJTE SEDAČKU SVÉMU DIVADLU
20.05.2021

Vyhlašujeme ZÁPIS do historie hlediště DFXŠ!

Darujte sedadlo pro Šaldovo divadlo a pro další generace! Připojíte se tak k mecenášství, které stálo i u samotného zrodu Divadla F. X. Šaldy – vždyť i stavba divadla v roce 1883 byla financována z veřejné sbírky a příspěvku města.

Liberecké Divadlo F. X. Šaldy chystá pro své věrné diváky možnost zapsat se do jeho historie. Každý, kdo má zájem, totiž nyní může svému divadlu darovat divadelní sedačku, na jejíž zadní straně bude zveřejněno jméno dárce či dárcovské firmy.

Jako jakousi pomyslnou tečku za masivní rekonstrukcí hlediště, která během „koronavirové“ uzávěrky proběhla v minulém roce, totiž přišla řada na výměnu starých sklápěcích sedadel, mnohým divadelním nadšencům důvěrně známých.

Téměř čtyři sta šedesát  židlí by divadlo mělo nahradit za nové ve dvou etapách – letos a příští léto.

Je to historický okamžik, kdo ví, třeba i nové sedačky vydrží více než 50 let!

 

ZÁPIS do historie hlediště DFXŠ vyhlašujeme ve dvou kategoriích:

- Sedadlo pro moje divadlo v hodnotě 13 794  Kč

Vaše jméno, nebo jméno Vaší firmy bude umístěno na zadní straně „Vaší“ sedačky po dobu 10 let a na pamětní desce u vchodu do divadla.

Jako poděkování od nás dostanete dárek v podobě miniaturní divadelní sedačky z limitované edice, certifikát a odznak dárce divadla.

- 1/10 sedadla pro všehny diváky divadla v hodnotě 1 379 Kč

Vaše jméno Vaší firmy bude umístěno na pamětní desce u vchodu do divadla. Jako poděkování od nás dostanete pamětní certifikát a odznak dárce divadla.

 

Zápis do historie hlediště Divadla F. X. Šaldy si můžete zajistit  do 31. října 2021, a to přes portál e-vstupenka nebo přes naše internetové stránky zde.

 

Slavnostní setkání s dárci k příležitosti předání miniaturních sedaček z limitované edice, darovacích certifikátů a odznaků plánujeme uskutečnit ve foyer Šaldova divadla v listopadu 2021. O přesném termínu a programu celé události vás budeme informovat.

 

 

.
HOME ČINOHRA OPERA BALET PROGRAM KONTAKT
.
© 2015, Šaldovo divadlo – všechna práva vyhrazena