HOME
odkaz
Aktuality
odkaz

VYPSALI JSME NOVÁ MÍSTA A KONKURZY

VYPSALI JSME NOVÁ MÍSTA A KONKURZY
10.08.2020

Začátek sezóny se blíží a v Divadle F. X. Šaldy sháníme nové posily do uměleckých souborů. Vypsali jsme dva konkurzy do operního souboru a jednu volnou pracovní pozici do baletního souboru.

Ředitelství Divadla F. X. Šaldy v Liberci aktuálně nabízí pracovní pozici:

PEDAGOG BALETU/ASISTENT CHOREOGRAFIE


 

Balet Divadla F. X. Šaldy je nejskromnějším souborem v České republice. Počet tanečníků ovšem vyvažuje jeho rozmanitost. Členy baletu jsou tanečníci z České a Slovenské republiky, Mexika, Španělska, Anglie, Itálie, Francie, Ruska, Austrálie a dokonce i Japonska. Kvalitu výkonů, šíři oblasti stylů a divácky zajímavé inscenace souboru pomáhá rozvíjet a objevovat jeho současný umělecký šéf Marika Mikanová.

Veškeré informace k nabízené pozici naleznete v inzerátu.

 

 

Šéf opery Divadla F. X. Šaldy v Liberci Martin Doubravský vypisuje KONKURZNÍ ŘÍZENÍ na obsazení místa KOREPETITOR OPERY na plný úvazek. Konkurz se bude konat dne 6. října 2020 v 11:00 v Malém divadle. Přečtěte si všechny informace k přihlášení.

 

 

Vypsaný je rovněž KONKURZ na obsazení místa HRÁČE NA TRUBKU /úvazek 0,7/. Konkurz proběhne v termínu 30. 9. 2020 od 10:30 hodin v Malém divadle. Veškeré informace naleznete na našem webu.

 

Těšíme se na spolupráci!

 

Vaše DFXŠ.

.
HOME ČINOHRA OPERA BALET PROGRAM KONTAKT
.
© 2015, Šaldovo divadlo – všechna práva vyhrazena