HOME
odkaz
Aktuality
odkaz

V SOBOTU PROBĚHL KABELKOVÝ BAZAR LIBERECKÉHO DENÍKU

V SOBOTU PROBĚHL KABELKOVÝ BAZAR LIBERECKÉHO DENÍKU
12.11.2018

 

Herci Šaldova divadla pomáhali na charitativním Kabelkovém bazaru Libereckého deníku. Pátý ročník vynesl 57.500 korun, z toho jen v aukci se vydělalo 18tisíc korun. Právě k jejímu  úspěchu velkou měrou přispěli herci DFXŠ. Výtěžek poputuje opět na obědy pro děti v hmotné nouzi.
Velké poděkování organizátorů patří Janě Hejret Vojtkové, Elišce Jansové, Michaele Fojtové, Janu Jedlinskému, Pavlu Hejretovi a ředitelce DFXŠ Jarmile Levko za roli licitátorky a také Martinu Poláchovi, který se úspěšně zhostil funkce licitátora v předchozích dvou ročních aukce.

Herci Šaldova divadla pomáhali na charitativním Kabelkovém bazaru Libereckého deníku. Pátý ročník vynesl 57.500 korun, z toho jen v aukci se vydělalo 18tisíc korun. Právě k jejímu  úspěchu velkou měrou přispěli herci DFXŠ. Výtěžek poputuje opět na obědy pro děti v hmotné nouzi. Velké poděkování organizátorů patří Janě Hejret Vojtkové, Elišce Jansové, Michaele Fojtové, Janu Jedlinskému, Pavlu Hejretovi a ředitelce DFXŠ Jarmile Levko za roli licitátorky a také Martinu Poláchovi, který se úspěšně zhostil funkce licitátora v předchozích dvou ročnících aukce.

 

Poděkování patří i pěvkyni Lívii Obručník Vénosové, která do aukce věnovala kabelku,
Značkovou kabelku Prada vydražili mnaželé Jana Vojtková a Pavel Hejre

Poděkování patří také pěvkyni Lívii Obručník Vénosové, která do aukce věnovala kabelku, Značkovou kabelku Prada vydražili manželé Jana Vojtková a Pavel Hejret.

 

Foto: Jakub Volný

.
HOME ČINOHRA OPERA BALET PROGRAM KONTAKT
.
© 2015, Šaldovo divadlo – všechna práva vyhrazena