HOME
odkaz
Aktuality
odkaz

SYMFONICKÝ KONCERT

SYMFONICKÝ KONCERT
16.10.2017

Včera, v neděli 15. října, proběhl v Šaldově divadle další symfonický koncert. Naši diváci slyšeli tentokrát v podání našeho orchestru skladby Taras Bulba Leoše Janáčka a Koncert pro violoncello a orchestr h-moll Antonína Dvořáka pod taktovkou Stanislava Vavřínka, se sólem Jiřího Hanouska.

 

Večer byl součástí naší nové programové řady symfonických koncertů, kde může na jevišti v hlavní roli zazářit orchestr Divadla F. X. Šaldy. Další nás čeká 6. února 2018. Zazní Předehra k opeře Figarova svatba Wolfganga Amadea Mozarta, Koncert pro housle a orchestr a moll, op. 53 Antonína Dvořáka a Symfonie č. 4 d moll, op. 120 Roberta Schumanna. Náš orchestr bude tentokrát řídit Tomáš Brauner a sólo přednese oceňovaný mladý houslista Petr Matěják ml., koncertní mistr berlínské Komische Oper.

 

Využijte nevšední příležitost užít si skvosty vážné hudby v jedinečném živém provedení ve svém divadle. Pokud chcete mít jistotu, že dostanete své lístky včas, připravili jsme pro vás i speciální koncertní předplatné. Na rok 2018 je v prodeji právě teď.

 

Více se o připravovaných koncertech i o předplatném na r. 2018 dozvíte zde

.
HOME ČINOHRA OPERA BALET PROGRAM KONTAKT
.
© 2015, Šaldovo divadlo – všechna práva vyhrazena