HOME
odkaz
Aktuality
odkaz

SEMAFOR MÁ PO PRVNÍ PREMIÉŘE

SEMAFOR MÁ PO PRVNÍ PREMIÉŘE
21.06.2021

V pátek 18. 6. 2021 se v Šaldově divadle odehrála premiéra kabaretu Semafor. Užili jsme si slavné evergreeny ze společné dílny Jiřího Suchého a Jiřího Šlitra, propojené příběhem klaunů, kteří nás provedli okamžiky spojenými s historií tohoto legendárního divadla od jeho vzniku až do konce šedesátých let. Nechyběla živá kapela pod vedením Dalibora Tuže a naši herci vám předvedli nejen svůj herecký, ale i hudební a taneční talent. Pomohli jim v tom i kolegové z baletního souboru DFXŠ.

slavné evergreeny ze společné dílny Jiřího Suchého a Jiřího Šlitra, propojené příběhem klaunů, kteří nás provedou okamžiky spojenými s historií tohoto legendárního divadla od jeho vzniku až do konce šedesátých let. Chybět nebude živá kapela pod vedením Dalibora Tuže a naši herci vám předvedou nejen svůj herecký, ale i hudební a taneční talent. Aby v tom nebyli sami, pomohou jim i kolegové z baletního souboru DFXŠ.

První premiéra se vydařila, diváci hodně tleskali a smáli se.  Podívejte se do galerie, jak to vypadalo před představením v zákulisí, jak proběhla děkovačka a kolik úsměvů bylo na závěrečném přípitku.

 

Druhou premiéru uvidíte ve středu 23. 6. 2021.

Představení hrajeme také venku – 12. 8. na Lemberku.

 

 

Foto: Lukáš Trojan

.
HOME ČINOHRA OPERA BALET PROGRAM KONTAKT
.
© 2015, Šaldovo divadlo – všechna práva vyhrazena