HOME
odkaz
Aktuality
odkaz

PŘIJĎTE SE PODÍVAT NA FINÁLOVÝ VEČER DIVADELNĚ TANEČNÍHO WORKSHOPU OCHUTNEJTE DIVADLO! JIŽ ZÍTRA!

PŘIJĎTE SE PODÍVAT NA FINÁLOVÝ VEČER DIVADELNĚ TANEČNÍHO WORKSHOPU OCHUTNEJTE DIVADLO! JIŽ ZÍTRA!
16.08.2018

Divadelně – taneční program je letos opět nabitý. Těšte se na výsledek pětidenní ntenzivní práce účastníků workshopu pod vedením profesionálů.

Hereckou dílnu vede dvojice známých herců DFXŠ: Petr Hanák a Jan Jedlinský, taneční lekce člen baletu Mischa Hall. Další dvě dílny jsou velmi originální a jsme rádi, že se je podařilo pro workshop získat: Dílna autorského psaní pod vedením básníka a spisovatele Matheje Thomky a dílna Commedia dell´arte, vedená hereckou dvojicí Maddalena Rossi a Jáchym Kučera.

Od pondělí do čtvrtka probíhají každý den čtyři hodinu a půl hodiny trvající lekce. V pátek proběhne večerní program pro širokou veřejnost – půjde o skutečné představení před publikem v Malém divadle - tak jak je zvykem - od 19 hodin.

Jan Jedlinský, lektor herecké dílny, dodává: „Finální výstup bude stejně jako vloni průsečíkem týdenní práce v jednotlivých dílnách. Letos navíc sami účastníci vytvoří texty, které využijeme na jevišti. A kdo ví, možná i za jeho hranicemi…“

VSTUP NA PÁTEČNÍ PŘEDSTAVENÍ JE ZDARMA!

Ochutnejte divadlo 2018 probíhá s podporou projektu Mezinárodní spolupráce divadel J-O-Ś v trojzemí Německo-Polsko-Česká Republika (číslo projektu: 100268427), financovaný z dotačních prostředků Programu spolupráce Česká republika – Svobodný stát Sasko 2014 – 2020.

 

Foto: Julius Gulyas

.
HOME ČINOHRA OPERA BALET PROGRAM KONTAKT
.
© 2015, Šaldovo divadlo – všechna práva vyhrazena