HOME
odkaz
Aktuality
odkaz

PREMIÉRA V MALÉM, JIŽ 15. ÚNORA, NAŠE SEBRANÉ TRABLE!

PREMIÉRA V MALÉM, JIŽ 15. ÚNORA, NAŠE SEBRANÉ TRABLE!
25.01.2019

V Malém divadle se blíží premiéra hry Paula Lucase Naše sebrané trable. Jedná se o crazy komedii plnou nečekaných situací a zvratů, která je protkána vtipnými, typicky anglicky suchými hláškami. Abychom vás trochu navnadili, přidáváme pár replik, které naznačují, na jaký druh humoru se vlastně můžete těšit:

Strýček Viktor zrovna byl odvážný muž, nějaký čas dělal ve Spojených státech osobního strážce. Chránil ty největší osobnosti, které vás napadnou – Johna F. Kennedyho, Martina Luthera Kinga… Johna Lennona…

Britská Bestie, ta přezdívka nezní příliš povzbudivě. Nejdřív si říkal prostě Bestie, ale musel to změnit, když mu jeden sociopat v Americe vyhrožoval, že ho zažaluje za porušení autorského práva.

Vždycky je těžké zapomenout na toho, koho jste milovali. Pokud jde o mě, já začínám úplně odspoda, pak se postupně posouvám nahoru, nejdřív ke kotníkům. Teď už si vůbec nepamatuju matčiny nohy a její pas je už trošičku rozmazaný, což po pouhých šesti letech není vůbec špatné. Ještě asi tak deset let a už si ani nevzpomenu na její dlouhé zrzavé vlasy a oční klapku. Zbude po ní jen jakési ťuky-ťuk.

Tak nezapomeňte, Naše sebrané trable se budou hrát na Malém divadle od 15. února 2019!

 

.
HOME ČINOHRA OPERA BALET PROGRAM KONTAKT
.
© 2015, Šaldovo divadlo – všechna práva vyhrazena