HOME
odkaz
Aktuality
odkaz

POSLEDNÍ „PŘÍPAD SE PSEM“ A „DERNIÉRA NA LAGUNĚ“

POSLEDNÍ „PŘÍPAD SE PSEM“ A „DERNIÉRA NA LAGUNĚ“
31.08.2018

Nadcházející podzim přináší poslední šanci vidět dvě úspěšné činoherní inscenace, které pro velký zájem diváků vydržely na repertoáru několik sezón: Podivný případ se psem a Poprask na laguně.

V dramatizaci knižního bestselleru Podivný případ se psem září především představitel hlavní role, autisty Christophera, Tomáš Váhala. Pravděpodobně i výkon v této roli přispěl k tomu, že je Tomáš Váhala držitelem Liberecké Thálie – ceny, o které rozhodují diváci. Inscenace se hrála neobyčejně dlouho a byla i velmi oblíbeným školním představením. Pokud jste tuto neobvyklou detektivku dosud neviděli, nebo ji chcete navštívit ještě jednou, zatrhněte si v diáři datum 13. září, derniéra potom proběhne na jaře 2019.

Poprask na laguně je poslední inscenací, která vznikla podle koncepce režiséra Ivana Rajmonta. Ze zdravotních důvodů ji už nemohl osobně nazkoušet a režie se ujal scénograf Martin Černý. Výsledkem byla inscenace, která na pardubickém GRAND Festivalu smíchu získala titul Komedie roku a několik dalších ocenění. Derniéra této klasické komedie v originálním provedení inspirovaném filmovým neorealismem je na programu na konci letošního roku. U tohoto představení nás čekají poslední tři reprízy, na první dvě se můžete těšit 15. září a 16. října.

.
HOME ČINOHRA OPERA BALET PROGRAM KONTAKT
.
© 2015, Šaldovo divadlo – všechna práva vyhrazena