HOME
odkaz
Aktuality
odkaz

POSLEDNÍ DVĚ UVEDENÍ VÁLKY! VYUŽIJTE POSLEDNÍ MOŽNOST PŘED DERNIÉROU!

POSLEDNÍ DVĚ UVEDENÍ VÁLKY! VYUŽIJTE POSLEDNÍ MOŽNOST PŘED DERNIÉROU!
22.10.2018

Činoherní představení VÁLKA má před sebou poslední dvě uvedení.

 

Vážendiváci i přátelé našeho divadla. K jedné z nejúspěšnějších a nejvýraznějších inscenací uplynulých dvou let v Malém patřila inscenace Norénova dramatu Válka. Nezaujala jen liberecké publikum, ale velice i to pražské, protože má neuvěřitelnou výpovědní i emocionální sílu. Protože je autentickým zachycením jak tisíciletých, tak i současných tragických dějů, které nám kladou otázku: Co je to člověk? Připomeňme, že je to drama inspirované jak antickou tragédií Oidipus na Kolónu, tak i válkou v bývalé Jugoslávii. Zejména její bosenskou podobou.
Naše inscenace byla prvním uvedením hry České republice a jednou z nejúspěšnějších prezentací souboru i režiséra před diváky i kritikou. Ale všechno má svůj konec a po téměř dvou letech přichází její derniéra. Než přijde definitivní tečka, máte předposlední možnost ji vidět ve středu 24. 10. na poslední repríze a potom ve středu 28. 11. naposledy, tj. v derniéře. Kdo jste zaváhali, neváhejte nyní a přijďte za neobyčejně silným divadelním zážitkem. Nebudete litovat!

Vážení diváci i přátelé našeho divadla. K jedné z nejúspěšnějších a nejvýraznějších inscenací uplynulých dvou let v Malém patřila inscenace Norénova dramatu VÁLKA. Nezaujala jen liberecké publikum, ale velice i to pražské, protože má neuvěřitelnou výpovědní i emocionální sílu. Protože je autentickým zachycením jak tisíciletých, tak i současných tragických dějů, které nám kladou otázku: Co je to člověk? Připomeňme, že je to drama inspirované jak antickou tragédií Oidipus na Kolónu, tak i válkou v bývalé Jugoslávii. Zejména její bosenskou podobou.

Naše inscenace byla prvním uvedením hry České republice a jednou z nejúspěšnějších prezentací souboru i režiséra před diváky i kritikou. Ale všechno má svůj konec a po téměř dvou letech přichází její derniéra. Než přijde definitivní tečka, máte předposlední možnost ji vidět ve středu 24. 10. na poslední repríze a potom ve středu 28. 11. naposledy, tj. v derniéře. Kdo jste zaváhali, neváhejte nyní a přijďte za neobyčejně silným divadelním zážitkem. Nebudete litovat!

.
HOME ČINOHRA OPERA BALET PROGRAM KONTAKT
.
© 2015, Šaldovo divadlo – všechna práva vyhrazena