HOME
odkaz
Aktuality
odkaz

POJĎTE S POPELKOU PONOCOVAT!

POJĎTE S POPELKOU PONOCOVAT!
27.02.2015
-
Říkáte si, že večerní představení pro děti není? Že musí ráno vstávat, nebo že tak dlouho nevydrží vzhůru? Udělejte výjimku… Sobotní repríza baletu Popelka začíná sice v 19 hodin, ale vaše ratolesti pozornost určitě udrží a dospí se v neděli. Slibujeme, že budete doma dříve než o půlnoci jako Popelka.
Zveme vás na pohádkový příběh o dívce, kterou nezdobí přepychové šaty, ale ušlechtilost srdce. Naše Popelka nezametá světničku březovým koštětem ani nepřebírat hrách, je to Popelka dnešních dní – obléká se v second handu, má svých starostí dost a SMSky jí chodí na nemožně zastaralý typu mobilu… A Princ? Zbohatlický synek obklopený luxusními dárky i luxusními slečnami, pořád mu ale něco schází… Adaptace klasického baletu se chopila šéfka libereckého souboru Alena Pešková, která příběh „přesadila“ a upravila na míru libereckým tanečníkům. O kouzelnou hudbu Sergeje Prokofjeva ale nepřijdete. Ba ani o pohádkový příběh.
V titulní roli Popelky se představí Japonka Rie Morita, jejího Prince ztvární Jaroslav Kolář. Popelčiny sestry tančí Veronika Šlapanská a Margaux Thomas.
Popelka – nic menšího než láska: v sobotu 14. března od 19.00 hodin v Šaldově divadle.

 

 

.
HOME ČINOHRA OPERA BALET PROGRAM KONTAKT
.
© 2015, Šaldovo divadlo – všechna práva vyhrazena