HOME
odkaz
Aktuality
odkaz

ORCHESTR DIVADLA PRO VÁS CHYSTÁ PŘEKVAPENÍ!

ORCHESTR DIVADLA PRO VÁS CHYSTÁ PŘEKVAPENÍ!
20.02.2015
HUDBA Z FOYER DFXŠ
Orchestr DFXŠ přichází s NOVINKOU - první řadou komorních koncertů pod názvem Hudba z foyer Divadla F. X. Šaldy.
Chceme vám tímto představit komorní soubory složené z členů orchestru divadla, kteří vám zahrají v krásném prostředí foyer v prvním patře budovy divadla.
Hudba z foyer bude kratším, asi hodinovým programem, ve kterém Vás seznámíme s díly různých autorů od velikánů hudby, jakými jsou W. A. Mozart nebo náš Antonín Dvořák, až po ty méně známé, přesto však velmi zajímavé tvůrce.
10. března zahájí řadu koncertů početnější komorní sdružení Basistova dobrá společnost. Toto převážně barokní uskupení smyčců a dechů kolem uměleckého vedoucího Jana Basisty Novotného má mnohaletou tradici a není v Liberci neznámým. 23. dubna se vám představí Gruppo Tre ve složení dva lesní rohy a violoncello. Rádi bychom, aby se koncerty líbily i vašim dětem, a proto budou začínat vždy v 17.00 hodin. V rámci koncertu počítáme také s otevřeným barem, kde si k poslechu budete moci vychutnat kávu či šampaňské.
V dalších podvečerech vás čeká 19. května Šaldovo smyčcové kvarteto (W. A. Mozart, A. Dvořák - Americký kvartet) posledním koncertem na závěr sezóny bude ve čtvrtek 25. června Clasic Brass Band (J. S. Bach, G. F. Händel).
Veškeré informace o řadě komorních koncertů, o souborech, hráčích a dění v orchestru najdete v programech divadla a nově také na „facebookové“ stránce orchestru. Na nově chystané koncerty vás také upozorní divadelní plakáty.
Přejeme brzké a krásné jaro a těšíme se na vás ve foyer!
 
 
.
HOME ČINOHRA OPERA BALET PROGRAM KONTAKT
.
© 2015, Šaldovo divadlo – všechna práva vyhrazena