HOME
odkaz
Aktuality
odkaz

ODEMYKÁME 138. SEZÓNU

ODEMYKÁME 138. SEZÓNU
12.08.2021

Zveme vás na slavnostní zahájení nové sezóny Divadla F. X. Šaldy v rámci programu LÉTO NA NÁMĚSTÍ před Libereckou radnicí. POZOR, koncert 26. 8. PŘESOUVÁME DO ŠALDOVA DIVADLA.

Zveme vás na slavnostní zahájení nové sezóny Divadla F. X. Šaldy v rámci programu LÉTO NA NÁMĚSTÍ před Libereckou radnicí.Zveme vás na slavnostní zahájení nové sezóny Divadla F. X. Šaldy v rámci programu LÉTO NA NÁMĚSTÍ před Libereckou radnicí.

Ve středu 25. 8. od 20 hod. na náměstí Dr. Edvarda Beneše se se svým večerním programem představí činohra. Odemykání sezóny s činohrou nabídne ochutnávku z repertoáru, ve které zazní také skvělé písně Jiřího Šlitra a Jiřího Suchého z nové inscenace Semafor.

Během večera se vám představí členové činoherního souboru Martin Polách, Martin Stránský,

Ondřej Kolín, Přemysl Houška, Václav Helšus, Zdeněk Kupka, Barbora Bezáková, Markéta Coufalová j.h., Michaela Foitová, Eliška Jansová, Jana Stránská, Veronika Korytářová, Markéta Tallerová a možná přijde i Karolína Baranová a noví členové souboru. V tanečních úlohách se pak představí členové baletního souboru DFXŠ: Jana Černá, Valeria Gaona, Lenka Marhavá, Annabel Pearce, Rory Ferguson, Yuta Homma, Jaroslav Kolář a Carlos Ruiz.

 

Slavné filmové melodie v symfonickém provedení zazní ve čtvrtek 26. srpna ve 20 hod. Na závěr prázdnin se tak Liberečané mohou přenést do atmosféry např. filmů Pán prstenů, Hvězdné války, Piráti z Karibiku, Tenkrát na západě či známých francouzských sérií: Angelika nebo Četník ze St. Tropez. Náměstím bude znít hudba takových hitmakerů světové kinematografie, jako jsou John Williams nebo Ennio Morricone. KONCERT SE BUDE KONAT V BUDOVĚ ŠALDOVA DIVADLA.


Účinkuje orchestr Divadla F. X. Šaldy, sólistka Lívia Obručník Vénosová, Veronika Kaiserová, komorní vokální těleso z členů operního sboru, průvodní slovo: Jiří B. Sturz

Dirigent: Stanislav Vavřínek


Vstup na oba večery je volný.


POZOR, plánovaný open air symfonický koncert SLAVNÉ FILMOVÉ MELODIE 26. srpna ve 20 hod. se z důvodu předpovědi nepříznivého počasí přesouvá do ŠALDOVA DIVADLA.

I zde bude vstup zdarma, ale vstupenka je nutná! Místo si můžete rezervovat.

Zarezervovanou vstupenku si však musíte dnes do 17:00 vyzvednout na pokladně Šaldova divadla, poté rezervace propadne.

Zbylé vstupenky do max. kapacity sálu budou k dispozici na místě, před začátkem programu.


Těšíme se na vás!

 

Jiřího Šlitra a Jiřího Suchého z nové inscenace SEMAFOR.
.
HOME ČINOHRA OPERA BALET PROGRAM KONTAKT
.
© 2015, Šaldovo divadlo – všechna práva vyhrazena