HOME
odkaz
Aktuality
odkaz

OCHUTNEJTE DIVADLO

OCHUTNEJTE DIVADLO
19.08.2015
DFXŠ připravuje tanečně-dramatickou dílnu pro veřejnost.
Novou sezónu zahájí Divadlo F. X. Šaldy divadelní dílnou pro širokou veřejnost.
Od pátku 28. srpna do neděle 30. srpna bude Malé divadlo patřit zájemcům o lekce moderního tance, neoklasiky či jazz-dance. Na své si přijdou i zájemci o lekce herectví.
Věnovat se jim budou členové baletu DFXŠ Alexey Yurakov a Maria Gornalova (neoklasika), Veronika Šlapanská (jazz-dance), Šárka Brodaczová (contemporary dance). Dramatickou dílnu povede herečka Markéta Coufalová.
Na každý den workshopu jsou připraveny čtyři lekce, účastníci si projdou zákulisí i jeviště Malého divadla, v sobotu večer mohou navštívit open-air představení oceňovaného baletu Dům Bernardy Alby (chor. Marika Hanousková) a jako bonus získají dvě vstupenky do divadla na jakýkoliv titul ze zářijového repertoáru.
„Při přípravě workshopu jsme vycházeli z toho, že mnoho amatérských tanečníků či ochotníků s naším divadlem žije a velmi je zajímá zákulisí provozu, či možnost setkání se členy souborů,“ říká šéf marketingu DFXŠ Jakub Kabeš. Lekce budou koncipovány jak pro začátečníky a děti od deseti let, tak pro lidi, kteří mají s tancem nebo herectvím zkušenost. „Lekce vedené sólisty nebo hodina herectví s členkou činoherního souboru jim pak mohou být motivací k dalšímu sebezdokonalování či jen tak pro radost,“ uzavírá Kabeš.
Přihlášky a podrobnější informace zájemci najdou na www.saldovo-divadlo.cz
.
HOME ČINOHRA OPERA BALET PROGRAM KONTAKT
.
© 2015, Šaldovo divadlo – všechna práva vyhrazena