HOME
odkaz
Aktuality
odkaz

NOVÝ STUDENTSKÝ DIVADELNÍ KLUB EFIX

NOVÝ STUDENTSKÝ DIVADELNÍ KLUB EFIX
10.05.2017

Divadlo F. X. Šaldy zahájilo v rámci festivalu WTF?! a prvního velkého libereckého Majálesu činnost své nové otevřené platformy pro mladé diváky.

Klub EFIX pro vás zakládají herečka Eliška Jansová, dramaturg Lenka Chválová a student David Bolech z Gymnázia Jeronýmova.

Přihláška klub EFIX (na chvalova@saldovo-divadlo.cz)

 


Jak na to? O co jde? A na co se můžu těšit?

 

Klub EFIX nabízí:

Možnost setkávání studentů a divadelníků

Přístup do zákulisí a na zkoušky

Výrazné slevy pro časté návštěvníky

Přístup k nejčerstvějším informacím o mimořádných akcích

Přímou komunikaci - kdykoli se můžete obrátit přímo na nás, nebo si můžete najít přátele mezi ostatními studenty a chodit do divadla společně.


PODMÍNKY: Členství v klubu EFIX je omezeno pouze věkem 14-26 let.

JAK SE PŘIHLÁSIT: Stačí se stát členem facebookové skupiny Studentský divadelní klub EFIX, všem členům obratem pošleme jednoduchou přihlášku, vyplníte, pošlete zpět, vyzvednete si kartičku - a můžete čerpat všechny výhody.

A KDYŽ NĚKDO NEMÁ FACEBOOK? - Přihlášku můžeme poslat i mailem - pište na chvalova@saldovo-divadlo.cz - pošleme vše, co je třeba.

 

 

Horké novinky v efix!

 

SLEVA NA LETNÍ WORKSHOP OCHUTNEJTE DIVADLO!

Prázdniny se blíží! A divadlo vám bude zaručeně chybět .

KAŽDÝ ČLEN klubu efix BUDE MÍT SLUŠNOU SLEVU na letní workshop OCHUTNEJTE DIVADLO. Co říkáte 5ti dennímu workshopu za 1500 KČ ?

Kdo už poslal přihlášku do klubu, může do přihlášky na workshop napsat tajné heslo ✏️ "efix" - a je to. Těšíme se na Vás!

 

 

SLEVA pro EFIX KLUB spuštěna! Jak to funguje?

Na kartičku efix můžete 30 minut (a méně) před představením pořídit až 2 lístky na jakékoli volné místo po 90,- Kč do Malého divadla, 120,- Kč na činohru / balet do Velkého Šaldova divadla a 150,- na operu / muzikál. Pozvat můžete třeba i babičku, prostě jednu osobu, která doprovází člena efix s platnou kartičkou. Protože divadlo je společenská záležitost.

POZOR: kartičky jsou jen vaše a nepřenosné. V divadle MŮŽE kdokoli ze zaměstnanců při čerpání slev ověřit vaši totožnost. Věřím, že jste všichni milovníci divadla, a proto je to jen formální sdělení.

.
HOME ČINOHRA OPERA BALET PROGRAM KONTAKT
.
© 2015, Šaldovo divadlo – všechna práva vyhrazena