HOME
odkaz
Aktuality
odkaz

NENOSÍM TRIČKO DO DIVADLA, NOSÍM DIVADLO NA TRIČKU!

NENOSÍM TRIČKO DO DIVADLA, NOSÍM DIVADLO NA TRIČKU!
06.05.2020

Divadlo F. X. Šaldy již druhý měsíc připravuje bohatý „online“ program, díky kterému tak zůstává v kontaktu s vámi diváky i v době koronavirové pandemie. Přímé přenosy a všechny reprízy programu DIVADLA ONLINE je možné sledovat zdarma jak na YouTube kanálu, tak na Facebook profilu DFXŠ, a nově i na webové platformě www.saldovo-divadlo.cz, která nabízí sledování pořadů a příspěvků na jednom místě všem.

Divadlo však můžete v této nelehké době podpořit buď nákupem DOBROVOLNÉ VSTUPENKY dle vlastního výběru, nebo zakoupením originálního trička DFXŠ, a tím tak virtuálně zatleskat nebo předat květinu umělcům, kteří vás různými formami baví již několik týdnů.

"Nenosím tričko do divadla, nosím divadlo na tričku",


nebo "Divadlu Fandím Xmrti Šíleně", i třeba s takovým heslem si můžete koupit divadelní tričko, díky němuž divadlo podpoříte.

Připravena je kolekce, ze které si každý vybere. Pro fanoušky OPERACE ARCHA jsou k zakoupení trička s logem seriálu a typickými hláškami postav.

Pánské i dámské verze, bílé i černé varianty, každé za cenu 390 Kč. Trička koupíte na webu Trikátor, https://www.trikator.cz/cs/divadlo-f-x-saldy.

.
HOME ČINOHRA OPERA BALET PROGRAM KONTAKT
.
© 2015, Šaldovo divadlo – všechna práva vyhrazena