HOME
odkaz
Aktuality
odkaz

NEJNOVĚJŠÍ INFORMACE KE KRIZOVÉMU REŽIMU A VRACENÍ VSTUPENEK

NEJNOVĚJŠÍ INFORMACE KE KRIZOVÉMU REŽIMU A VRACENÍ VSTUPENEK
16.03.2020

Vážení diváci, představení Divadla F. X. Šaldy, která byla a budou na základě nařízení Vlády ČR ze dne 10. 3. 2020 zrušena, jsou na našich webových stránkách viditelně označena slovem "ZRUŠENO".

Za zrušená a takto označená představení, aktuálně do 14. 4. 2020 (včetně), je možné žádat finanční náhradu. Lhůta pro zažádání o zpětné vrácení vstupného je 30 dnů od termínu zrušeného představení.

Představení s pozdějším datem – od 14. 4.  dále – v tuto chvíli nestornujeme a nevyměňujeme. Prosíme vás o trpělivost, vrácení peněz vzhledem k množství zrušených představení může trvat několik týdnů.


V souvislosti s bezpečnostním opatřením CELOSTÁTNÍ KARANTÉNY, ochrany proti možné nákaze COVID-19, jsou pokladna a oddělení předplatného do odvolání ZAVŘENY.


Náhradu pro abonenty budeme řešit dle aktuální situace a délky tohoto opatření.

Pokud se rozhodnete vstupenky za zrušené představení nevrátit, podpoříte tak DIVADLO F. X. ŠALDY v krizové situaci a my vám upřímně děkujeme.

O případných změnách a zrušených představeních Vás i nadále budeme informovat na našich webových stránkách a facebookovém profilu.

Informace vám také sdělíme na INFOLINCE pokladny DFXŠ, Po–Pá od 9 do 13 hodin na tel.: +420 485 107 836, +420 602 297 637.


Své dotazy nám můžete posílat i na e-mailovou adresu pokladna@saldovo-divadlo.cz.

 


Děkujeme za vaši přízeň a pochopení,


Vaše Divadlo F. X. Šaldy

 

 


JAK VRÁTIT VSTUPENKU?

Pokud chcete vstupné za zrušená představení vrátit, pošlete svou žádost o vrácení na e-mail: info@evstupenka.cz s těmito údaji: Jméno a příjmení, e-mail, číslo objednávky nebo 11místné číslo vstupenky dle označení a číslo účtu pro vrácení vstupného.


!!! Do PŘEDMĚTU zprávy UVEĎTE text: REFUNDACE DFXŠ, název a datum představení!!!


KDE NAJDETE ČÍSLO OBJEDNÁVKY A VSTUPENKY?

Vstupenky zakoupené na eVstupenka.cz, které vám byly zaslány na emailovou adresu ve formátu PDF:


Vstupenky zakoupené na Pokladně DFXŠ:


.
HOME ČINOHRA OPERA BALET PROGRAM KONTAKT
.
© 2015, Šaldovo divadlo – všechna práva vyhrazena