HOME
odkaz
Aktuality
odkaz

NEJNOVĚJŠÍ INFORMACE KE KRIZOVÉMU REŽIMU A VRACENÍ VSTUPENEK

NEJNOVĚJŠÍ INFORMACE KE KRIZOVÉMU REŽIMU A VRACENÍ VSTUPENEK
07.05.2020

V souvislosti s bezpečnostním opatřením, ochrany proti možné nákaze COVID-19, je pokladna otevřena v omezených termínech, a to (úterky a čtvrtky) 12., 14., 19. a 21. května v čase 12–16 hodin.

Vážení diváci, představení Divadla F. X. Šaldy, která byla na základě nařízení Vlády ČR ze dne 10. 3. 2020 zrušena, jsou na našich webových stránkách viditelně označena slovem "ZRUŠENO".


  • Za zrušená a takto označená představení je možné žádat finanční náhradu až do 30. 6. 2020 (včetně).

  • Na pokladně DFXŠ vracíme pouze vstupenky zakoupené v pokladně DFXŠ a dalších prodejných místech (např. MIC, Lidové sady,..)

  • Místo peněz v hotovosti vám můžeme nabídnout dárkové poukazy v hodnotě 300, 500 nebo 1000 Kč. Zbytek peněz vám bude vrácen v hotovosti.

  • Vstupenky zakoupené přes e-vstupenku je třeba řešit formou zaslání písemné elektronické žádosti o vrácení peněz.  V případě, že jste již o zaslání vratky za vstupenku na e-mail info@evstupenka.cz zažádali, není možné ji vrátit na pokladně DFXŠ.

  • Prosíme vás o trpělivost, vrácení peněz vzhledem k množství zrušených představení může od poskytovatele rezervačního systému eVSTUPENKA.cz trvat až 90 dnů.


Pokud však vstupenky za zrušené představení nevrátíte, podpoříte tak DIVADLO F. X. ŠALDY v krizové situaci a my vám za ni upřímně děkujeme.


  • Náhradní termíny představení pro ABONENTY připravujeme.

  • Dárkové  vouchery s platností do konce dubna, května a června automaticky prodlužujeme do konce roku 2020.

  • O případných změnách vás i nadále budeme informovat na našich webových stránkách a facebookovém profilu.


Informace vám také sdělíme na INFOLINCE pokladny DFXŠ, Út–Pá od 12 do 17 hodin na tel.: +420 485 107 836, +420 602 297 637.Své dotazy nám můžete posílat i na e-mailovou adresu pokladna@saldovo-divadlo.cz.

Děkujeme za vaši přízeň a pochopení

Vaše Divadlo F. X. Šaldy


JAK VRÁTIT VSTUPENKU?

Pokud chcete vstupné za zrušená představení vrátit elektronicky, pošlete svou žádost o vrácení na e-mail: info@evstupenka.cz s těmito údaji: Jméno a příjmení, e-mail, číslo objednávky nebo 11místné číslo vstupenky dle označení a číslo účtu pro vrácení vstupného.


!!! Do PŘEDMĚTU zprávy UVEĎTE text: REFUNDACE DFXŠ, název a datum představení!!!


KDE NAJDETE ČÍSLO OBJEDNÁVKY A VSTUPENKY?


Vstupenky zakoupené na eVstupenka.cz, které vám byly zaslány na emailovou adresu ve formátu PDF:

vstupenka nakoupená přes e-vstupenku

 

Vstupenky zakoupené na Pokladně DFXŠ:.
HOME ČINOHRA OPERA BALET PROGRAM KONTAKT
.
© 2015, Šaldovo divadlo – všechna práva vyhrazena