HOME
odkaz
Aktuality
odkaz

Michaela Nosková, Jan Kříž a Oldřich Kříž Vás provedou muzikálem!

Michaela Nosková, Jan Kříž a Oldřich Kříž Vás provedou muzikálem!
17.02.2010
-
Ve středu 3. března čeká milovníky muzikálu další lahůdka. Trojice Michaela Nosková, Jan Kříž a jeho otec, Oldřich Kříž, vystoupí v představení Světem muzikálu. Diváci se mohou těšit na přehlídku těch nejslavnějších písní ze světových i domácích muzikálů ve skvělém podání opravdových muzikálových specialistů.
Michaela Nosková, finalistka druhého ročníku soutěže Česko hledá Superstar. Má za sebou role v muzikálech Jekkyl a Hyde, Bídníci, či Dracula, v současné době účinkuje v karlínském divadle v operetě Čardášová princezna jako Stasi. Vydala 2 sólová CD a pohybuje se také na koncertních pódiích po celé ČR.
Jana Kříže, libereckého rodáka, si diváci asi ihned spojí s půvabnou saxofonistkou Josefínou (tedy, vlastně saxofonistou Joem), ze současné veleúspěšné inscenace muzikálu Sugar (Někdo to rád horké), kde jsou jeho partnery Adéla a Dalibor Gondíkovi. Jan Kříž ale vystupuje také na pražských muzikálových scénách – v současné době účinkuje v muzikálech Touha (Divadlo Kalich, v roli Bena a Radima), Johanka z Arku (Divadlo Kalich, v roli Raimonda a krále Karla VII.), Děti ráje (GoJa Music Hall, v roli dospělého Michala), Kladivo na čarodějnice (Divadlo Milénium, v roli Smitha) a v plzeňských muzikálech Řek Zorba a Kniha džungle (DJKT Plzeň).
Jeho otec, taktéž liberecký rodák Oldřich Kříž je uznávaným operním zpěvákem, dlouholetým sólistou Státní opera Praha. V poslední době se také věnuje režii – v Liberci je například tvůrcem inscenace Wagnerova Bludného Holanďana, nebo naposledy právě muzikálu Sugar,kde také alternuje v roli gangsterského bosse Psí dečky.
Pokud se Vám tedy líbil příběh dvou chicagských muzikantů, přijďte se podívat na jeho představitele v mnoha dalších muzikálových rolích v jednom večeru. Čeká vás samozřejmě živá hudba v podání orchestru Divadla F. X. Šaldy pod taktovkou jeho šéfa, dirigenta Martina Doubravského. Tančit budou, kromě trojice zpěváků, také členové baletního souboru libereckého divadla.
 
Jan Kříž - Světem muzikálu           Se sourozenci Adélou a Daliborem Gondíkovými v muzikálu Sugar  
.
HOME ČINOHRA OPERA BALET PROGRAM KONTAKT
.
© 2015, Šaldovo divadlo – všechna práva vyhrazena