HOME
odkaz
Aktuality
odkaz

LIBERECKÉ THÁLIE ROZDÁNY

LIBERECKÉ THÁLIE ROZDÁNY
30.08.2017

Anketa o Libereckou Thálii, v níž návštěvníci Divadla F. X. Šaldy a čtenáři Libereckého deníku posílali své hlasy členům všech tří souborů, už zná své vítěze!

 

Ve středu 30. srpna se konalo na náměstí Dr. E. Beneše před libereckou radnicí Open Air představení. Tentokrát představil baletní soubor společně s herečkami činohry Michaelou Foitovou a Eliškou Jansovou průvodce světem tance POSEDLOST BALETEM II s podtitulkem „Liberec má talent?!“

 

Ještě před zahájením představení proběhlo za účasti zástupců města a Libereckého kraje slavnostní vyhlášení 3. ročníku Liberecké Thálie, kde si zvolili své oblíbence z Divadla F. X. Šaldy právě diváci.

 

Letošní LIBERCKÉ THÁLIE získali: za operu Lívia Obručník Vénosová, za balet Maria Gornalova a za činohru Tomáš Váhala.

 

Nadace PRECIOSA je již potřetí hrdým partnerem Liberecké Thálie. Stejně, jako tomu bylo v minulých dvou ročnících, i letos darovala libereckému Divadlu F. X. Šaldy tři nádherné křišťálové trofeje Thálie. Samotný artefakt Liberecká Thálie byl realizován ve sklářské společnosti PRECIOSA. O návrh se postarala talentovaná designérka Pavla Linková. Design trofeje je doplněn grafickým motivem jednotlivých uměleckých kategorií.

 

Všem oceněným gratulujeme!

 

Více se o předávání Thálií dočtete i ZDE.

 

Foto: Petr Zbranek

.
HOME ČINOHRA OPERA BALET PROGRAM KONTAKT
.
© 2015, Šaldovo divadlo – všechna práva vyhrazena