HOME
odkaz
Aktuality
odkaz

KONCERT HVĚZD V TIPSPORTARÉNĚ se slevou pro naše abonenty

KONCERT HVĚZD V TIPSPORTARÉNĚ se slevou pro naše abonenty
26.08.2014
Sleva pro abonenty DFXŠ činí 20% ze vstupného!!! Při koupi vstupenky nutno předložit abonentku!!!
Liberecká Tipsport Arena zažije v pátek 24. října 2014 nevídaný zážitek.
V jejich prostorách se chystá jedinečná a dlouho očekávaná kulturní akce – KONCERT HVĚZD! Tato událost je zcela výjimečná.
Během jednoho večera se na pódiu setká celkem sedm hvězd české populární hudební scény. Posluchači tak budou mít možnost vidět a slyšet stálice české pop music Leonu Machálku a Báru Basikovou, hvězdy oblíbené televizní soutěže Superstar Martina Chodúra a Petra Bendeho, muzikálovou divu Dashu, zpěváka skupiny Monkey Business Matěje Rupperta a zpěvačku Michaelu Gemrotovou, která svým hlasem okouzlila mnoho posluchačů a stala se díky obsazení do hlavní role nejúspěšnějšího světového muzikálu Fantom Opery objevem roku 2014. To ale není vše. Všechny interprety doprovodí symfonický orchestr Classic Symphony Orchestra Prague – mladé a progresivní hudební těleso, jenž se může pyšnit těmi nejlepšími hudebními virtuosy a F Dur Jazzband, který je v současné době právem považován za jeden z nejúspěšnějších jazzbandů v České republice.
Je pro vás připraven pestrý výběr z mnoha hudebních stylů 20. století. Můžete se těšit na takové pecky, jako je třeba píseň „Mack the Knife“, kterou proslavil známý trumpetista a zpěvák Louis Armstrong, „I Feel Good“ od Jamese Browna, „Valery“ od soulové zpěvačky Amy Winehouse a další hity od světových interpretů, jako je Michael Jackson, Adele, Michael Bublé nebo Jamiroquai. V závěru koncertu pak nebude chybět překvapení. Přijďte strávit kouzelné chvíle a zapomenout na všednodenní starosti. KONCERT HVĚZD vás nezklame!
Vstupenky si můžete koupit v síti TIKCETPRO
 
.
HOME ČINOHRA OPERA BALET PROGRAM KONTAKT
.
© 2015, Šaldovo divadlo – všechna práva vyhrazena