HOME
odkaz
Aktuality
odkaz

FILMOVÉ DOTÁČKY PRO FILM-BALET ROMEO A JULIE NATOČENY!

FILMOVÉ DOTÁČKY PRO FILM-BALET ROMEO A JULIE NATOČENY!
03.10.2016

Již od začátku září baletní soubor pilně pracuje na listopadové premiéře Romea a Julie. V uplynulých dnech jsme natáčeli filmové dotáčky k připravované inscenaci. O pomoc jsme požádali kolegy z činoherníhou souboru – otce Lorenza hrál Václav Helšus, Romeovy rodiče ztvárnili Markéta Tallerová a Martin Stránský, Vévodu Veronského si ve filmu zahrál Martin Polách.                                                                             Děkujeme.

 

Premiéra naší taneční novinky se chystá na 11. 11., titulních rolí se ujmou Annabel Pearce a Mischa Hall.

 

„Pro oba je jazyk Shakespearův jejich rodným a ráda bych je „znásilnila" i k verbálnímu vyjadřování – alespoň na nahrávce. Myslím, že je to ta správná volba – jsou oba technicky dobře vybavení, hodně sázím na „partneřinu", působí křehce, nevinně, ale umím si je představit, jak se dokáží postavit na odpor, bojovat a zemřít za lásku… Já bych si prostě přála být dojatá, plakat… a v dobrém to přeji i všem divákům," říká choreografka Alena Pešková.

 

Doufáme, že i vám, divákům, bude srdce krvácet pro veronské milence. Budete dojatí, okouzlení či uplakaní nejen díky nesmrtelnému příběhu a fascinující hudbě Sergeje Prokofjeva, ale i díky výkonům našich tanečníků.

 

Jak si tanečníci poradili s činoherním herectvím, můžete zhodnotit na fotkách Lukáše Trojana.

.
HOME ČINOHRA OPERA BALET PROGRAM KONTAKT
.
© 2015, Šaldovo divadlo – všechna práva vyhrazena