HOME
odkaz
Aktuality
odkaz

DIVADELNÍ TIPY PRO VYSOKOŠKOLÁKY

DIVADELNÍ TIPY PRO VYSOKOŠKOLÁKY
03.10.2017

Nový akademický rok teprve začal, ale divadelní sezóna už je v plném proudu. I letos nabízí DFXŠ řadu titulů, které určitě přilákají návštěvníky z harcovských kolejí. Vždyť Atomová kočička se na nich dokonce odehrává.

 

První tip pro vysokoškoláky však máme hned na sobotu 7. října. Komedie Absolvent vychází z kultovního oscarového filmu s D. Hoffmanem v titulní roli (divadlo však není film a divadelní inscenace určitě v mnohém překvapí). Příběh univerzitního absolventa, který neví přesně co se životem, ale ví docela určitě, že nechce žít podle receptu svých rodičů, má pikantní příchuť: Benjamin se totiž zamiluje do ženy ve věku své matky. Funguje to docela dobře, než ale pozná její dceru. Myslíte, že vám se to stát nemůže? Nebuďte si tak jistí...

 

Zkrátka pokud jste v Liberci noví nebo hledáte program na jeden z prvních „vysokoškolských“ víkendů pod Ještědem, Absolvent je komedií právě pro vás!

 

ABSOLVENT: SOBOTA 7. ŘÍJNA OD 19 HODIN V ŠALDOVĚ DIVADLE. V roli Benjamina zakládající člen „F. X. Kalby" Jakub Albrecht, v roli paní Robinsonové loňská nominantka Ceny Thálie Veronika Korytářová.

.
HOME ČINOHRA OPERA BALET PROGRAM KONTAKT
.
© 2015, Šaldovo divadlo – všechna práva vyhrazena