HOME
odkaz
Aktuality
odkaz

Divadelní ples 2018

DIVADELNÍ PLES 2018
15.11.2017

BLÍŽÍ SE DRUHÝ DIVADELNÍ PLES

v sobotu 13. ledna 2018 od 20:00 v Lidových sadech!

 

Před rokem vzbudila velký ohlas obnovená tradice divadelních plesů a už se těšíme na jedinečnou událost letošní divadelní i plesové sezony, příležitost k setkání všech tří souborů Divadla F. X. Šaldy spolu s vámi, našimi diváky. Na plese nás nerozděluje portál mezi jevištěm a hledištěm a můžeme si všichni společně užít velkou oslavu divadelního světa.

 

Stejně jako minule vám celou první taneční sérii zahraje náš velký divadelní orchestr, zazpívá operní sbor a sólisté Věra Poláchová a Sergej Kostov a slavnostního předtančení se ujme náš balet. Čeká nás opět mimořádná módní přehlídka nejbláznivějších divadelních kostýmů. Nebude chybět soutěž o ceny ani půlnoční překvapení!

 

Celým večerem vás provedou vaši dva oblíbení herci, půvabná Eliška Jansová, která uváděla i náš první ples a pro plesání je prostě jako stvořená, a Tomáš Impseil, který už mnoho let vytváří nezaměnitelnou podobu liberecké činohry.

 

A samozřejmě nemůže chybět skvělý taneční orchestr: Big`O`Band Marka Ottla, třicetičlenná kapela s živelnou energií a neodolatelným kvartetem zpěvaček, zvedne ze židle úplně každého.

 

Sál se otevírá v 19:30, začínáme ve 20:00.

 

 

Vstupenky si můžete rezervovat přímo ZDE

nebo na portále www.evstupenka.cz.
HOME ČINOHRA OPERA BALET PROGRAM KONTAKT
.
© 2015, Šaldovo divadlo – všechna práva vyhrazena