HOME
odkaz
Aktuality
odkaz

BALETNÍ SOUBOR ZAHÁJÍ ADVENT NEJEN LOUSKÁČKEM

BALETNÍ SOUBOR ZAHÁJÍ ADVENT NEJEN LOUSKÁČKEM
22.11.2016

První adventní svíčku zapálí symbolicky tanečníci baletního souboru DFXŠ na repríze baletu Louskáček aneb Sen dítěte našeho věku. Vánoční pohádka pro nejmenší, která je na repertoáru divadla již pátou sezónu, představí Klárku, která má sen stát se baletkou... Zda se jí sen vyplní díky starožitné hračce zjistíte již od 15.00 hodin.

Odpolední představení ale nabídne další doprovodný program: jako každoročně před představením pokřtíme nový nástěnný kalendář na rok 2017, otevřeme fanshop a nově nabídneme i autogramiádu a focení přímo na jevišti Šaldova divadla.

Kalendář na rok 2017 je opět z dílny fotografa Lukáše Trojana, tématicky nese název Balet v Liberci, a to doslova. Členové souboru pózovali na známých libereckých místech – v interiéru liberecké radnice, v ZOO, v centru města, ale i na místech, která byste s tancem nespojovali.

Během poslední listopadové neděle se ve foyer Šaldova divadla otevře i divadelní fanshop: nově kromě kalendáře nabídne trička s logem souboru, a to i v dětských velikostech, reklamní placky s motivy z našich baletů či další drobnosti, které potěší malé i větší baletky a tanečníky.

Začínající advent obohatíme i autogramiádou a prohlídkou jeviště. Po konci představení výjimečně zpřístupníme i jeviště Šaldova divadla, kde bude připravena autogramiáda našich tanečníků s možností focení. Využijte příležitost a vyfoťte své nejmenší či nejbližší v kulisách pohádkového Louskáčka po boku vašeho oblíbeného tanečníka.

 

Louskáček aneb Sen dítěte našeho věku již v neděli 27. 11. od 15.00 hodin v Šaldově divadle.

.
HOME ČINOHRA OPERA BALET PROGRAM KONTAKT
.
© 2015, Šaldovo divadlo – všechna práva vyhrazena