HOME
odkaz
Aktuality
odkaz

BALETNÍ KALENDÁŘ 2020 JIŽ V PRODEJI! FOTOGRAFIE Z KALENDÁŘE MŮŽETE VIDĚT TAKÉ NA VÝSTAVĚ.

BALETNÍ KALENDÁŘ 2020 JIŽ V PRODEJI! FOTOGRAFIE Z KALENDÁŘE MŮŽETE VIDĚT TAKÉ NA VÝSTAVĚ.
26.11.2019

Liberecký balet tančí v mouce. Výstava nevšedních fotografií tanečníků DFXŠ je k vidění na magistrátě

Baletní soubor Divadla F. X. Šaldy si opět pro své fanoušky připravil nástěnný kalendář. Originálně pojaté fotky z něj jsou k vidění na výstavě v hale Nového magistrátu Liberec.

 

Vernisáž fotek libereckých tanečníků proběhla ve čtvrtek 21. 11. v prostorách nového libereckého magistrátu. Autorem fotografií a tvůrcem námětu kalendáře je Filip Novák, který s baletním souborem spolupracoval už i v minulých letech. Pro focení si zvolil nevšední rekvizitu – hladkou mouku. Při tvorbě snímků se jí spotřebovalo deset kilo a všichni tanečníci odcházeli domů bílí. Z oblečení ji vyklepávali ještě několik dní.

Velkoformátové snímky, které zachycují energii, emoce a ladnost pohybu tanečníků, si mohou liberečtí prohlédnout třeba při čekání na volnou přepážku. Výstava na magistrátě potrvá do 20. 12. 2019. Kalendář je možné zakoupit na pokladně Šaldova divadla, v Městském informačním centru Liberec a také ve foyer divadla vždy, když se uvádí baletní představení.

 

Kalendář můžete zakoupit za 190 Kč v pokladně Šaldova divadla, v kanceláři předplatného, nebo v Městském informačním centru.

.
HOME ČINOHRA OPERA BALET PROGRAM KONTAKT
.
© 2015, Šaldovo divadlo – všechna práva vyhrazena