HOME
odkaz
Aktuality
odkaz

ADVENT S BALETEM!

ADVENT S BALETEM!
29.11.2018

Výjimečná událost vás čeká hned první adventní neděli 2. 12. od 16 hodin v Šaldově divadle. Již tradičně společně pokřtíme nový baletní kalendář na rok 2019. Tentokrát nahlédnete objektivem fotografky Martiny Root do baletního zákulisí. Pak si užijete kouzlo vánoc v podobě novinky na našem repertoáru - titulu Vánoční koleda. Kalendář, stejně jako oblíbené dárkové předměty z fanshopu, si budete moci zakoupit již o přestávce a po představení, kdy proběhne přímo na jevišti autogramiáda. Běžně pak bude kalendář v prodeji na pokladně Šaldova divadla.

Nejen v historické budově divadla máme připravený předvánoční program pro diváky. Také v Malém divadle chystáme speciální program a ten bude určen především dětem. Třetí adventní neděli 16. prosince od 16 hodin odehrajeme Posedlost baletem II. A v čem bude tato předvánoční Posedlost výjimečná? Proběhne soutěž, ve které můžete vyhrát vstupenky na baletní představení či získat nový baletní kalendář. Přímo na jevišti se uskuteční autogramiáda s našimi tanečníky. Pro malé i velké fanoušky bude otevřen fanshop, získáte možnost společné fotografie s oblíbeným tanečníkem, zblízka si prohlédnout a vyzkoušet baletní špičky či tylovou balerínu.

Během všech prosincových baletních představení můžete navštívit náš baletní fanshop, který pro vás již tradičně v tomto čase otevíráme!

Těšíme se na vás v období Adventu v Šaldově a Malém divadle!

.
HOME ČINOHRA OPERA BALET PROGRAM KONTAKT
.
© 2015, Šaldovo divadlo – všechna práva vyhrazena