HOME
odkaz

Program

PŘEDSTAVENÍ ZAČÍNAJÍ V 19.00 HODIN - NENÍ-LI UVEDENO JINAK
odkaz
JANUARY
20.01
sa
THE GRADUATE
[Terry Johnson, Charles Webb, Calder Willingham, Buck Henry]
REZ
21.01
su
MRAZÍK
[J. Galin], RD/1
Host: DVD Litvínov. Začátek v 15.00 hodin.
REZ
23.01
tu
KOMORNÍ KONCERT
Ve foyer Šaldova divadla. Začátek v 17.00 hodin.
REZ
24.01
we
SHAKESPEARE IN LOVE
[Marc Norman, Tom Stoppard, Lee Hall, Paddy Cunneen]
REZ
26.01
fr
ROMEO AND JULIET
[ Alena Pešková - Sergej Prokofjev - William Shakespeare]
REZ
28.01
su
THE MAGIC FLUTE
[Wolfgang Amadeus Mozart]
Začátek v 16.00 hodin.
OBS
REZ
30.01
tu
THE TWO WIDOWS
[Bedřich Smetana], OB/1
OBS
REZ
FEBRUARY
01.02
th
VEŘEJNÁ GENERÁLKA - ŽENY NA POKRAJI NERVOVÉHO ZHROUCENÍ
Začátek v 10.00 hodin.
REZ
01.02
th
MAM´ZELLE NITOUCHE
[Florimond Hervé, Henri Meilhac, Albert Millaud]
OBS
REZ
02.02
fr
WOMEN ON THE VERGE OF THE NERVOUS BREAKDOWN
[ Jeffrey Lane, David Yazbek, podle filmu Pedra Almodóvara.], PŠ/1
Premiéra muzikálu.
REZ
04.02
su
WOMEN ON THE VERGE OF THE NERVOUS BREAKDOWN
[ Jeffrey Lane, David Yazbek, podle filmu Pedra Almodóvara.], PŠ 2/1
2. premiéra muzikálu.
REZ
06.02
tu
SYMFONICKÝ KONCERT
[W. A. Mozart, A. Dvořák, R. Schumann], O/1
Upozornění pro ABO - platí i pro skupinu SK.
REZ
07.02
we
RIGOLETTO
[Giuseppe Verdi], OB1/2
OBS
REZ
08.02
th
KEROSENE LAMPS
[Leoš Janáček, Libor Vaculík], OB2/1
REZ
10.02
sa
COMMEDIA FINITA
[Viktorie Hradská]
Hrají: V. Zawadská, K. Macháčková ad. Host: DS Karla Soukupa Praha.
REZ
11.02
su
THE TWO WIDOWS
[Bedřich Smetana], ON/1
Začátek v 16.00 h.
OBS
REZ
12.02
mo
WOMEN ON THE VERGE OF THE NERVOUS BREAKDOWN
[ Jeffrey Lane, David Yazbek, podle filmu Pedra Almodóvara.]
REZ
13.02
tu
THE MAID OF ORLEANS
[Petr Iljič Čajkovskij], K2/1
OBS
REZ
14.02
we
MUCH ADO ABOUT NOTHING
[William Shakespeare]
REZ
15.02
th
MY FAIR LADY
[Frederick Loewe, Alan Jay Lerner]
OBS
REZ
16.02
fr
THE MYSTERIOUS ISLAND
[podle Julesa Verna ], K5/2
REZ
17.02
sa
THE GRADUATE
[Terry Johnson, Charles Webb, Calder Willingham, Buck Henry]
Derniéra.
REZ
18.02
su
O PRINCEZNĚ, KTERÁ RÁČKOVALA, RD/2
Host: Divadlo Scéna, Zlín. Začátek v 15.00 h.
REZ
19.02
mo
BRAWLING IN CHIOGGIA
[Carlo Goldoni]
REZ
20.02
tu
SHAKESPEARE IN LOVE
[Marc Norman, Tom Stoppard, Lee Hall, Paddy Cunneen]
REZ
21.02
we
DON JUAN
[Tomáš Svoboda volně podle Molièra]
Do 12 let nevhodné.
REZ
22.02
th
WOMEN ON THE VERGE OF THE NERVOUS BREAKDOWN
[ Jeffrey Lane, David Yazbek, podle filmu Pedra Almodóvara.], Č2/2
REZ
24.02
sa
THE MERRY WIVES OF WINDSOR
[Otto Nicolai]
REZ
25.02
su
MONTY PYTHON´S SPAMALOT
[Eric Idle, John Du Prez]
REZ
28.02
we
THE MAID OF ORLEANS
[Petr Iljič Čajkovskij], K3/2
REZ
sipka
odkaz
JANUARY
19.01
fr
LENIN´S EMBALMERS
[Vern Thiessen]
REZ
22.01
mo
ACHICH...
[Arnošt Goldflam]
Derniéra.
REZ
26.01
fr
WAR
[Lars Norén]
REZ
27.01
sa
LENIN´S EMBALMERS
[Vern Thiessen], K6/ČB/1
REZ
30.01
tu
KPLO - popremiérová beseda k opeře Dvě vdovy
Začátek v 16.00 hodin.
31.01
we
JEKYLL & HYDE
[Marika Hanousková, Petr Čermák, Miloš Vondráček]
REZ
FEBRUARY
01.02
th
KPLO - beseda s MALEX BALLET SCHOOL
Začátek v 16.00 h.
03.02
sa
The Comprehensive Works of William Shakespeare
[A. Long, D. Singer, J. Winfield]
REZ
11.02
su
ATOMOVÁ KOČIČKA
[Tomáš Dianiška]
REZ
13.02
tu
LENIN´S EMBALMERS
[Vern Thiessen]
REZ
16.02
fr
THE LITTLE PRINCE
[Margaux Thomas, Cyrus Meurant], PM/1
Premiéra.
REZ
26.02
mo
DOES
[Tomáš Svoboda]
REZ
27.02
tu
MARTYR
[Marius von Mayenburg], K2/2
Do 12 let nevnodné.
REZ
28.02
we
THE LITTLE PRINCE
[Margaux Thomas, Cyrus Meurant], OB1/3
REZ
sipka
PROGRAM V PDF KE STAŽENÍ:

Leden 2018

Únor 2018

.
HOME DRAMA OPERA BALLET PROGRAM CONTACT
.
© 2015, Šaldovo divadlo – všechna práva vyhrazena