SEPTEMBER
21.09
fr
THE TWO WIDOWS
[Bedřich Smetana], K5/9
OBS
28.09
fr
LA CENERENTOLA (Cinderel...
[Gioacchino Rossini], PŠ/6
Premiéra.
30.09
su
LA CENERENTOLA (Cinderel...
[Gioacchino Rossini], PŠ 2/6
2. premiéra.
 
OCTOBER
02.10
tu
LA CENERENTOLA (Cinderel...
[Gioacchino Rossini], O/4
04.10
th
THE MAID OF ORLEANS
[Petr Iljič Čajkovskij], OB2/5
OBS
06.10
sa
THE TWO WIDOWS
[Bedřich Smetana], K6/O/4
OBS
09.10
tu
THE TWO WIDOWS
[Bedřich Smetana], K2/8
OBS
10.10
we
A NIGHT IN VENICE
[Johann Strauss ml.], K3/10
OBS
18.10
th
SUGAR (SOME LIKE IT HOT)
[Peter Stone, Jule Styne, Bob Merrill]
Zadáno pro TUL.
OBS
20.10
sa
OPERA? OPERA!
Začátek v 17.00.
24.10
we
BOHEMA
[Giacomo Puccini], OB1/7
OBS
26.10
fr
MY FAIR LADY
[Frederick Loewe, Alan Jay Lerner]
OBS
sipka

PŘIPRAVOVANÉ PREMIÉRY

28.09.2018, Gioacchino Rossini
14.12.2018, Sergej Rachmaninov
08.03.2019, Giuseppe Verdi
31.05.2019, Burton Lane, Edgar Yip Harburg, Fred Saidy
20.12.2019, Leoš Janáček

SYMFONICKÉ KONCERTY

Více informací

VEDENÍ

odkaz
odkaz
Šéf opery, šéfdirigent
odkaz
odkaz
Režisér, dramaturg
odkaz
odkaz
Inspicient

SÓLISTÉ F. X. Š.

SOUBOR - STÁLÍ HOSTÉ

ORCHESTR

1. HOUSLE 2. HOUSLE VIOLY

Yuriy Horbachuk - koncertní mistr

Petr Matěják - koncertní mistr

Olga Čiháková

Olesja Voličková

Kateřina Kratochvílová

Josef Žák

Dana Řezáčová

Šárka Petříková, j. h.

Jan Šimůnek - koncertí mistr

Alena Dlasková

Olga Horbačuková

Lenka Martynenko

Kateřina Stuchlíková

Marcela Mikolášková, j. h.

 

 

Oleg Patlatyj

Miloš Bařinka

Ištvan Matejča

Blanka Vrbová

 

VIOLONCELLA KONTRABASY HARFA

Pavel Řezáč - koncert. mistr

Štěpán Drtina

Věra Kolafová

Marta Opletalová

Jan B. Novotný

Tomáš Hybrant

Barbora Fuxová

Markéta Doubravská
FLÉTNY HOBOJE KLARINETY

Jiří Votrubec

Daniela Vrbasová

Denisa Dohnalová

Zuzana Tipková

Šárka Dušková

Barbora Zichová

Aleš Hejcman

Kryštof Křemenák

Graziano Sanvito

Aleš Tvrdík

FAGOTY HORNY TRUBKY

Ondřej Útrata

Radek Dostál

Lucie Havlíčková

David Minár

Roman Douba

Štěpán Jasenovec

Josef Kurfiřt

Barbora R. Černá, j. h.

Pavel Jeníček

Petr Dastych

Jakub Doležal, j. h.

TROMBONY BICÍ
TUBA

Pavel Hampel

Saša Grygorenko

Magda Jedličková

Zdeněk Roudnický

Petr Šrejma, j. h.

Sergej Grygorenko

Jitka Roudnická

Veronika Šindelářová, j. h.

 

Tereza Radová, j. h.

Martin O. Zavoďan, j. h.

SBOR OPERY

SOPRÁNY ALTY

Daniela Krejčíková

Veronika Mičjarová

Kateřina Pallasová

Eva Pluhařová

Jana Pokorná

Jaroslava Schillerová

Šárka Venclová

Hana Zemanová

Jana Brožová-Dufková

Marie Hübnerová

Irena Kurfiřtová

Hana Postránecká

Stanislava Šinkovská

Markéta Trykarová - externistka

Lucie Zemanová - externistka

TENOŘI BASY

Zdeněk Krajíček

Zdeněk Nádeník

Pavel Pavlas

Jaroslav Rainer

Jiří Sehoř

Josef Stašík

Jiří Bartoš Sturz

Vojtěch Dohnal - externista

 

Radek Vajsar - externista

Radek Beran

Jiří Černý

Dario Grbič

Pavel Hejl

Jan Pallas

Bořivoj Shejbal

Ondřej Hlaváč - externista

Pavel Kobrle - externista

Vladimír Kořán - externista

Jaroslav Patočka st. - externista

Marek Pavlíček - externista

Ondřej Pleštil - externista

.
HOME DRAMA OPERA BALLET PROGRAM CONTACT
.
© 2015, Šaldovo divadlo – všechna práva vyhrazena