HOME
odkaz

Ballet preschool

Baletní studia

Při DFXŠ působí dvě baletní školy:


Baletní škola při Divadle F. X. Šaldy Liberec – vede Nikola Bohuňovská, Dis.

Malex Ballet School při divadle F. X. Šaldy - vede Maria Gornalová a Alexey Yurakov

 

BALETNÍ ŠKOLA při Divadle F. X. Šaldy Liberec

Baletní škola při Divadle F. X. Šaldy je určena dětem od 4 do 18 let. Výuka probíhá na baletním sále Malého divadla v odpoledních hodinách a je zaměřena na klasický balet, ale i taneční gymnastiku, lidový a současný tanec. Výjimečně talentované děti se mohou hlásit i během školního roku. Oficiální talentové zkoušky pro zájemce probíhají vždy kolem poloviny června. Žáci Baletní školy vystupují na různých akcích, dle potřeby jsou vybíraní do inscenací Divadla F. X. Šaldy a úspěšně se účastní tanečních soutěží po celé republice. Baletní škola má na repertoáru i svá vlastní baletní představení určené rodičům, ale i veřejnosti a dětem a to pohádky O Popelce, Šípková Růženka, Zlatovláska a Petr Pan. V létě pořádáme již každoročně letní soustředění s baletem v Jizerských horách. Škola byla založena roku 2012 a nyní ji navštěvuje přes 70 dětí

Více informací naleznete na www.baletni-skola.cz

 

 

____________________________________________________________________________________________________________

 

 

MALEX BALLET SCHOOL


 

 

MOTTO: „Děláme balet s láskou a chutí – pro radost všem, kteří ho milují.“


Soukromá baletní škola Malex Ballet School byla založena v roce 2013 při divadle F. X. Šaldy v Liberci pod vedením sólistů baletu Marie Gornalové a Alexeje Yurakova. Je určena jak pro děti, tak  pro dospělé.

Za krátkou dobu svého působení škola získala řadu významných ocenění a v roce 2016 celkově vyhrála soutěž NARUBY v Brně. Úspěšně účinkuje v představeních Divadla F. X. Šaldy a na různých akcích a plesech. Škola má svá vlastní představení a v létě pořádá baletní soustředění.


Zaměření školy:

  • Klasický balet
  • Moderní balet
  • Přípravka pro děti
  • Základy herectví
  • Taneční gymnastika

Vaše děti budou v rukách opravdových profesionálů ve svém oboru. Význam Malex Ballet School nespočívá v tom, že za rok nebo za dva budete mít doma profesionální tanečnici/tanečníka, ale že umožníte dětem poznat krásu pohybu umocněného hudbou.


Více informací naleznete: www. malexbalet.cz

 

 


    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
.
HOME ČINOHRA OPERA BALET PROGRAM KONTAKT
.
© 2015, Šaldovo divadlo – všechna práva vyhrazena